Про нагородження  до  Дня працівників нафтової,  газової та нафтопереробної  промисловості

• 13.09.2021

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від 10.09.2021                                                                               № 271од

Про нагородження  до

Дня працівників нафтової,

газової та нафтопереробної

промисловості

За  сумлінну працю,  високий  професіоналізм, активну життєву позицію, вагомий внесок у розвиток економічної діяльності відділення, безаварійне та безперебійне  газопостачання населення м. Фастова,  керуючись п.20 ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні»:

1. Оголосити подяку  виконавчого комітету Фастівської міської ради з

виплатою  матеріального  заохочення в   розмірі 621 грн. 12 коп. кожному,

а саме:

-Дмітрієву  Андрію  Вікторовичу – слюсару з експлуатації та ремонту підземних газопроводів ***

-Маньківській  Вікторії Володимирівні оператору з уведення даних в ЕОМ***

1. Начальнику фінансово – господарського відділу – головному бухгалтеру, нарахувати та виплатити вищевказаним особам матеріальну винагороду на загальну суму 1242 грн. 24 коп.  за рахунок  коштів міського бюджету та програм «Соціально – економічного і культурного розвитку Фастівської міської територіальної громади на 2021 рік», «Нагородження відзнаками виконавчого комітету Фастівської міської ради, організація і проведення урочистих та інших заходів у населених пунктах, що входять до Фастівської міської територіальної громади на 2021-2025 роки».

Міський   голова                                                                М.В.Нетяжук