Про надання повноважень комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій» на отримання коштів від продажу комунальної машини Kärcher MIC 35, за результатами проведення електронного аукціону

• 10.09.2021

проєкт

Про надання повноважень комунальному підприємству

Керуючись Законом України «Про приватизацію державного і комунального майна»,  згідно ст. 25, п. 30 ч. 1 ст. 26, ч.5 ст. 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати повноваження Комунальному підприємству Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій» на отримання коштів від продажу комунальної машини Kärcher MIC 35, реєстраційний номер 33418АІ, за результатами проведення електронного аукціону.
  2. Кошти, отримані від продажу майна, визначеного в пункті 1 рішення (за вирахуванням податків, що підлягають сплаті в результаті відчуження майна) залишити в розпорядженні комунального  підприємства Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій» та спрямувати на поповнення статутного фонду.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства і розвитку місцевого самоврядування.

Міський голова                                                                М.В.Нетяжук