Про надання погодження ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на отримання містобудівних умов та обмежень

• 22.10.2020

Р І Ш Е Н Н Я

Від   16.10.2020                                                                                                   № 486

Про надання погодження ПрАТ

«ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ

ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» на отримання

містобудівних умов та обмежень

Розглянувши звернення головного інженера ТОВ «Крайзель-Будівельні матеріали»  Олексієнка С.А,  що  діє від імені ПрАТ «ДТЕК  КИЇВСЬКІ  РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ», що є правонаступником ПрАТ «Київобленерго», згідно довіреності № 195 від 10.02.2020 р., щодо надання дозволу на отримання містобудівних умов та обмежень для проєктування об’єкту будівництва: «Зовнішнє електропостачання заводу з виробництва сухих будівельних сумішей ТОВ «Крайзель-Будівельні матеріали» по вул. Кожанське шосе, м. Фастів, Київська обл.», керуючись п.п.9 п.«а» ст. 31 Закону України “Про  місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий комітет вирішив:

1.Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради надати ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» містобудівні умови та обмеження для проєктування об’єкту будівництва: «Зовнішнє електропостачання заводу з виробництва сухих будівельних сумішей ТОВ «Крайзель-Будівельні матеріали» по вул. Кожанське шосе, м.Фастів, Київська обл.».

2.Попередити ПрАТ «ДТЕК КИЇВСЬКІ РЕГІОНАЛЬНІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» про те, що приступити до будівельних робіт можливо за умови виготовлення та погодження у встановленому порядку проєктно-кошторисної документації, отримання дозволу на початок виконання будівельних робіт в органі Державної архітектурно-будівельної інспекції.

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову Нетяжука М.В.

Міський голова                                                                                       М.В.Нетяжук