Про надання погодження Федун Наталії Миколаївні на отримання містобудівних умов та обмежень

Р І Ш Е Н Н Я

Від   16.10.2020                                                                                                   № 487

Про надання погодження Федун Наталії

Миколаївні на отримання містобудівних

умов та обмежень

Розглянувши звернення Федун Наталії Миколаївни щодо надання дозволу на отримання містобудівних умов та обмежень на переведення квартири з житлового фонду в нежитловий з подальшою реконструкцією під магазин промислових товарів та салон краси по вул. Шевченка, 2 у м. Фастів. враховуючи позитивні висновки комісії з вирішення питань погодження будівництва, реконструкції та перепланування від 20.08.2020 р., керуючись п.п.9 п.«а» ст. 31 Закону України “Про  місцеве самоврядування в Україні”,  виконавчий комітет вирішив:

1. Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Фастівської міської ради видати містобудівні умови та обмеження для проєктування об’єкту будівництва: «Реконструкція житлової квартири під магазин промислових товарів та салоy краси по вул. Шевченка, 2, кв. 108 у м. Фастів» згідно передпроєктних пропозицій наведених у додатку.
  2. 2. Попередити Федун Н.М. про те, що приступити до будівельних робіт можливо за умови виготовлення та погодження у встановленому порядку проєктно-кошторисної документації, отримання дозволу на початок виконання будівельних робіт в органі Державної архітектурно-будівельної інспекції.
  3. 3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову Нетяжука М.В.

Міський голова                                                                                         М.В.Нетяжук