Про надання кімнати №** у гуртожитку по вул. ************, *** смт. ******** Фастівського району Погорілому Миколі Олександровичу

• 13.10.2021

Р І Ш Е Н Н Я

Від ………                                                                                                     № ……

Про надання кімнати №** у гуртожитку

по вул. ************, *** смт. ********

Фастівського району

Погорілому Миколі Олександровичу

Враховуючи клопотання Борівського старостинського округу, зміст заяви Погорілого М.О., пропозиції громадської комісії по житловим питанням при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, керуючись ст. 53 Житлового кодексу Української РСР,  п.3 Постанови Кабінету Міністрів України № 498 від 20.06.2018 року «Про затвердження примірного положення про користування гуртожитками»,  та п. «а» пп. 2 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет вирішив:

1. Надати кімнату № ** (згідно з новим поверховим планом) житловою площею 17,0 кв.м, у гуртожитку   по вул. **********, ** у смт. ********* та видати ордер на вселення –  Погорілому Миколі Олександровичу,**** р.н.,   на  склад сім`ї  3 особи:
  • Погорілий Микола Олександрович, **** р.н.;
  • Погоріла Альона Анатоліївна, **** р.н.;
  • **************************, **** р.н.
  1. Сектору житлової політики, квартирного обліку, розподілу житла та з питань гуртожитків і ОСББ видати ордер на вселення на підставі даного рішення.
  2. Начальнику КП «Борівський ККП» укласти договір найму житлового приміщення на підставі даного рішення.
  3. Контроль за   виконанням    рішення  покласти   на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ Матвійчук В.А.

Міський голова                                                                                          М.В. Нетяжук