Про надання кімнати та видачу ордера на вселення Спірідоновій Юлії Сергіївні

Р І Ш Е Н Н Я

Від ………                                                                                                    № ……

Про надання кімнати

та видачу ордера на вселення

Спірідоновій Юлії Сергіївні

Враховуючи клопотання КНП ФМР «Фастівська ЦРЛ», зміст заяви Спірідонової Ю.С., пропозиції громадської комісії по житловим питанням при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, керуючись ст. 53 Житлового кодексу Української РСР,  п.3 Постанови Кабінету Міністрів України № 498 від 20.06.2018 року «Про затвердження примірного положення про користування гуртожитками»,  та п. «а» пп. 2 ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет вирішив:

1. Надати кімнату № *** блоку № *** житловою площею 16,2 кв.м, у будинку по вул. ***********, ***,  та видати ордер на вселення –  лікарю анестезіологу-реаніматологу відділення анестезіології та інтенсивної терапії КНП ФМР «Фастівська ЦРЛ» – Спірідоновій Юлії Сергіївні, 1994 р.н.,   на  склад сім`ї  1 особа.
  2. Начальнику КП ФМР «Фастівська ЖЕК» укласти договір найму житлового приміщення на підставі даного рішення.
  3. Контроль за   виконанням    рішення  покласти   на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ Матвійчук В.А.

Міський голова                                                                                         М.В. Нетяжук