Про надання дозволу на розроблення детального плану території по  вул. Миру, 20 в м. Фастів Київської області

• 23.06.2021

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

пл. Соборна, 1,  м. Фастів, Фастівський район,  Київська область, 08500, тел.: 6-02-16;  факс 6-31-00

№ 21-ІХ-VIIІ

від 15.06.2021 року

Про надання дозволу на розроблення детального плану території

по  вул. Миру, 20 в м. Фастів Київської області

Розглянувши клопотання від 28.04.2021 року Ровінської Лесі Петрівни про надання дозволу на розробку детального плану території з метою визначення планувальної організації та функціонального призначення, параметрів забудови та ландшафтної організації кварталу, призначеного під  реконструкцію для розміщенні садибної житлової забудови по вул. Миру,20 в м. Фастів Київської області, керуючись ст.21, 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги позитивні висновки постійно діючої комісії Фастівської міської ради з питань земельних відносин та містобудування,

міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати дозвіл  Ровінській Лесі Петрівні  на  розроблення детального плану території земельної ділянки орієнтовною площею 1,0 га за адресою: Київська обл., м. Фастів, вул. Миру, 20,  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, відповідно до державних будівельних норм, стандартів і правил.
  2. Визначити:

2.1.   Замовником замовлення детального плану території – виконавчий комітет Фастівської міської ради.

2.2.   Відповідальним за розроблення та фінансування детального плану території – Ровінську Лесю Петрівну.

2.3.   Уповноважити  міського голову Нетяжука М.В. укласти  угоду щодо розроблення детального плану території зазначеної  п.1 даного рішення.

1. Ровінській Лесі Петрівні згідно чинного законодавства визначити ліцензовану проектну організацію – розробника детального плану території для укладення відповідної угоди, сприяти в організації проведення громадських слухань містобудівної документації відповідно до вимог ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
  2. Розроблену і погоджену в установленому законодавством порядку документацію вказану в п.1 даного рішення подати на затвердження до Фастівської міської ради.
  3. Виконавчому комітету Фастівської міської ради забезпечити проведення громадських слухань містобудівної документації з врахуванням ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та постійну комісію з питань земельних відносин та містобудування

Міський  голова                                                                    М.В.Нетяжук