Про надання дозволу на приватизацію Утченку  Олександру Васильовичу, та ******************************

Р І Ш Е Н Н Я

Від ………                                                                                                   № ………

Про надання дозволу на приватизацію

Утченку  Олександру Васильовичу,

та ******************************

Розглянувши заяву Утченка О.В. мешканця гуртожитку по вул. ************, **,  про передачу у власність займаного ним та його сім’єю житлового приміщення, витяг з протоколу засідання Органу приватизації житлового фонду Фастівської міської територіальної громади,  враховуючи рішення  Фастівської міської  ради від 23.11.2020 року № 16-ІV-VІІІ «Про затвердження нової редакції Положення про Орган приватизації житлового Фонду Фастівської міської територіальної громади», керуючись ст. 8 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», ст. 3 п.6 ч. 1 ст. 5 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п. 14 «Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 16.12.2009 р. № 396, п.п. 10 п. «б» ст. 30 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет вирішив:

1.Передати кімнату № ** у гуртожитку по вул. *************, **, у м. Фастові  загальною площею 15,9 кв.м., житловою площею 15,9 кв.м., в приватну  спільну часткову власність, шляхом приватизації:

– Утченку Олександру Васильовичу– 1/2;

–  ***************************** – 1/2.

1. Сектору житлової політики, квартирного обліку, розподілу житла та з питань гуртожитків і ОСББ оформити свідоцтво про право власності на підставі даного рішення.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ Матвійчук В.А.

Міський голова                                                                                        М.В. Нетяжук

Пояснювальна записка

щодо необхідності прийняття рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради: «Про надання дозволу на приватизацію Утченку Олександру Васильовичу та ***»

До Органу приватизації Фастівської міської територіальної громади звернувся наймач кімнати № *** у гуртожитку по вул. *** – Утченко Олександр Васильович, щодо передачі в приватну спільну – часткову власність в рівних частках кімнати  на його ім’я та на ім’я доньки –  ***.

Загальна площа кімнати  15,9   кв.м., житлова площа  – 15,9 кв.м.

В даній кімнаті Утченко Олександр Васильович, *** р.н., зареєстрований та проживає з 2001 року. А його донька – ***, ****  р.н. з 2006 року. Право на безкоштовну приватизацію державного житлового фонду не використане. Приватизація в межах норми жилої площі.

Заявником поданий повний пакет документів, який відповідно до Законів України: «Про приватизацію державного житлового фонду» та «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців  гуртожитків» дає підстави передати у приватну спільну часткову власність займане ним житлове приміщення.

Попередньо питання щодо надання дозволу на приватизацію  Утченку Олександру Васильовичу та Утченко Марії Олександрівні розглянуте та погоджене на засіданні Органу приватизації Фастівської міської територіальної громади.

Завідувач сектору                                                                        О.М. Лагута