Про надання дозволу на приватизацію Ткачук Юлії Анатоліївні, **** та Пічкуру Богдану Анатолійовичу

Р І Ш Е Н Н Я

Від 19.10.2021                                                                                                              № 512

Про надання дозволу на приватизацію

Ткачук Юлії Анатоліївні,

та Пічкуру Богдану Анатолійовичу

Розглянувши заяву  Ткачук Ю.А. мешканки будинку по вул. ***  про передачу у власність займаного нею та її сім’єю   житлового приміщення, витяг з протоколу засідання Органу приватизації житлового фонду Фастівської міської територіальної громади,  враховуючи рішення  Фастівської міської  ради від 23.12.2020 року № 16-ІV-VІІІ «Про затвердження нової редакції Положення про Орган приватизації житлового Фонду Фастівської міської територіальної громади» керуючись ст. 8 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», п. 14 «Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 16.12.2009 р. № 396, п.п. 10 п. «б» ст. 30 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет вирішив:

1.Передати квартиру № 39 у будинку по вул. *** загальною площею 34,7 кв.м., житловою площею 18,0 кв.м., в приватну cпільну – часткову   власність, шляхом приватизації:

– Ткачук Юлії Анатоліївні – 1/3;

– ***

– Пічкуру Богдану Анатолійовичу, – 1/3.

2.Сектору житлової політики, квартирного обліку, розподілу житла та  з питань гуртожитків і ОСББ  оформити свідоцтво про право власності на підставі даного рішення.

1. Фінансово-господарському відділу виконавчого комітету Фастівської міської ради забезпечити оформлення відповідних документів та внесення змін до реєстру бухгалтерського обліку.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ Матвійчук В.А.

Міський голова                                                                                  М.В. Нетяжук