Про надання дозволу на приватизацію Скворцовій Валентині Миколаївні, Скворцову Сергію Миколайовичу, Скворцову Олександру Миколайовичу, та **********************************

• 08.06.2021

Р І Ш Е Н Н Я

Від ………                                                                                                   № ……

Про надання дозволу на приватизацію

Скворцовій Валентині Миколаївні,

Скворцову Сергію Миколайовичу,

Скворцову Олександру Миколайовичу,

та **********************************

Розглянувши заяву  Скворцової В.М. мешканки будинку по вул. *************, ***,  про передачу у власність займаного нею  житлового приміщення, витяг з протоколу засідання Органу приватизації житлового фонду Фастівської міської територіальної громади,  враховуючи рішення  Фастівської міської  ради від 23.12.2020 року № 16-ІV-VІІІ «Про затвердження нової редакції Положення про Орган приватизації житлового Фонду Фастівської міської територіальної громади» керуючись ст. 8 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», п. 14 «Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 16.12.2009 р. № 396, п.п. 10 п. «б» ст. 30 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет вирішив:

1.Передати квартиру № ** у будинку по вул. ************, ***, у м. Фастові  загальною площею 53,6 кв.м., житловою площею 27,7 кв.м., в приватну  спільну часткову власність, шляхом приватизації:

– Скворцова Валентина Миколаївна – 1/4;

–  Скворцов Сергій Миколайович – 1/4;

–  Скворцов Олександр Миколайович   –  1/4;

–  ******************************** – 1/4.

1. Фінансово-господарському відділу виконавчого комітету Фастівської міської ради забезпечити оформлення відповідних документів та внесення змін до реєстру бухгалтерського обліку.

3.Сектору житлової політики, квартирного обліку, розподілу житла та  з питань гуртожитків і ОСББ виконавчого комітету Фастівської міської ради оформити свідоцтво про право власності на підставі даного рішення.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ Матвійчук В.А.

Міський голова                                                                             М.В. Нетяжук

Керуючий справами (секретар)

виконавчого комітету                                                                  Л.О. Тхоржевська