Про надання дозволу на приватизацію Маліваному Олександру Олександровичу, та Маліваному Антону Олександровичу

Р І Ш Е Н Н Я

Від ………                                                                                                   № ……

Про надання дозволу на приватизацію Маліваному Олександру Олександровичу,

та Маліваному Антону Олександровичу

Розглянувши заяву  Маліваного О.О. мешканця будинку по вул. ***********, **,  про передачу у власність займаного ним  житлового приміщення, витяг з протоколу засідання Органу приватизації житлового фонду Фастівської міської територіальної громади,  враховуючи рішення  Фастівської міської  ради від 23.12.2020 року № 16-ІV-VІІІ «Про затвердження нової редакції Положення про Орган приватизації житлового Фонду Фастівської міської територіальної громади» керуючись ст. 8 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», п. 14 «Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 16.12.2009 р. № 396, п.п. 10 п. «б» ст. 30 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет вирішив:

1.Передати квартиру № **у будинку по вул. ***************, *, у м. Фастові  загальною площею 59,6 кв.м., житловою площею 42,3 кв.м., в приватну  спільну часткову власність, шляхом приватизації:

– Маліваному Олександру Олександровичу – 1/2;

–  Маліваному  Антону Олександровичу – 1/2.

2.Сектору житлової політики, квартирного обліку, розподілу житла та  з питань гуртожитків і ОСББ  оформити свідоцтво про право власності на підставі даного рішення.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ Матвійчук В.А.

Міський голова                                                                                  М.В. Нетяжук

Пояснювальна записка

щодо необхідності прийняття рішення виконавчого комітету Фастівської міської ради: «Про надання дозволу на приватизацію Маліваному Олександру Олександровичу та Маліваному Антону Олександровичу»

До Органу приватизації Фастівської міської територіальної громади звернувся наймач квартири №10 по вул. Льва Толстого, 3 – Маліваний Олександр Олександрович, щодо передачі в приватну спільну – часткову власність в рівних частках квартири   на його ім’я та на ім’я сина – Маліваного Антона Олександровича.

Загальна площа квартири  59,6   кв.м., житлова площа  – 42,3 кв.м.

Ордер на жиле приміщення виданий 20 квітня 1972 року, згідно з рішенням виконкому № 8 від 20.04.1972 року на ім’я Маліваного Олександра Макаровича, батько заявника, помер у 1982 році, та на ім’я Маліваної Тамари Семенівни, мати заявника померла 1984 році.

На даний час в квартирі зареєстровано та проживає 2 осіб: заявник – Маліваний Олександр Олександрович та його син Маліваний Антон Олександрович. Право на безкоштовну приватизацію державного житлового фонду не використане.

Заявником поданий повний пакет документів, який відповідно до Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду» дає підстави передати у приватну спільну часткову власність займане ним житлове приміщення.

Попередньо питання щодо надання дозволу на приватизацію Маліваному Олександру Олександровичу та Маліваному Антону Олександровичу» розглянуте та погоджене на засіданні Органу приватизації Фастівської міської територіальної громади».

Завідувач сектору                                                                                                   О.М. Лагута