Про надання дозволу на приватизацію Дьоміній Наталії Миколаївні Дьоміну Сергію Васильовичу *************************** та ******************

Р І Ш Е Н Н Я

Від ……                                                                                                       №

Про надання дозволу на приватизацію

Дьоміній Наталії Миколаївні

Дьоміну Сергію Васильовичу

***************************

та ******************

Розглянувши заяву Дьоміної Н.М., мешканки багатоквартирного будинку по вул.
**********, **,  про передачу у власність займаних нею та її сім’єю житлових приміщень, витяг з протоколу засідання Органу приватизації житлового фонду територіальної громади міста Фастів, враховуючи рішення сесії Фастівської міської  ради від 23.06.2011 року № 23-ХІ-VІ, керуючись ст. 8 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», ст. 3 п.6 ч. 1 ст. 5 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п. 14 «Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 16.12.2009 р. № 396, пп. 10 п. «б» ст. 30 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет вирішив:

1. Передати кімнати №** та № **, що складають 1/5 частину блоку № *, в будинку по вул. **********, **, загальною площею 52,1 кв.м., житловою площею 36,4 кв.м., в приватну спільну часткову власність, шляхом приватизації в рівних частках:

– Дьоміній Наталії Миколаївні, – 1/20;

– Дьоміну Сергію Васильовичу, -1/20;

– **************************, – 1/20;

– **************************, 1/20.

1. Сектору житлової політики, квартирного обліку, розподілу житла та з питань гуртожитків і ОСББ оформити свідоцтво про право власності на підставі даного рішення.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань капітального будівництва Рудяка Т.Я.

Міський голова                                                                             М.В. Нетяжук