Про надання дозволу на приватизацію Білогруд  Вікторії  Василівні, Білогруд  Руслану Андрійовичу

ФАСТІВСЬКА МІСЬКА РАДА

Київської області

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

Від ………                                                                                                   № …………

 

Про надання дозволу на приватизацію

Білогруд  Вікторії  Василівні

Білогруд  Руслану Андрійовичу

 

Розглянувши заяву  Білогруд В.В.  мешканки   гуртожитку по вул. *********, **,  про передачу у власність займаного ним житлового приміщення, витяг з протоколу засідання Органу приватизації житлового фонду територіальної громади міста Фастів, враховуючи рішення сесії Фастівської міської  ради від 23.06.2011 року № 23-ХІ-VІ, керуючись ст. 8 Закону України «Про приватизацію державного житлового фонду», ст. 3 п.6 ч. 1 ст. 5 Закону України «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків», п. 14 «Положення про порядок передачі квартир (будинків), жилих приміщень у гуртожитках у власність громадян, затвердженого Наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 16.12.2009 р. № 396, пп.. 10 п. «б» ст. 30 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет вирішив:

  1. Передати кімнати № *** та № **** у гуртожитку по вул. **********, ** загальною площею 21,5 кв.м., житловою площею  21,5 кв.м., в приватну  власність, шляхом приватизації в рівних частках:
  • Білогруд Вікторії Василівні ½;
  • Білогруд Руслану Андрійовичу ½.
  1. Сектору житлової політики, квартирного обліку, розподілу житла та з питань гуртожитків і  ОСББ  оформити свідоцтво про власність на підставі даного рішення.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на  заступника міського голови з питань капітального будівництва  Рудяка Т.Я.

 

  Міський голова                                                                                  М.В. Нетяжук

 

 

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ