Про комунальне підприємство Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій»

• 04.04.2019

Адреса:

м.Фастів, вул.Нова, 9

Керівний склад:

В.о.директора КП ФМР «Фастів-благоустрій» Сидоренко Валерій Васильович

тел. (04565) 5-15-41

Заступник директора КП ФМР «Фастів-благоустрій» Міхеєв Юрій Анатолійович

тел. (04565) 5-15-41

Розпорядок роботи:

Пн. – пт. з 8:00 до 17:00

Обідня перерва: з 12:00 до 13:00

Вихідні дні: субота та неділя

Приймальня – тел./факс (04565) 5-15-41

Комунальне підприємство Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій» (далі – «Підприємство»)  є суб’єктом господарювання, утвореним у формі комунального підприємства.

Найменування Підприємства:

Повне: Комунальне підприємство Фастівської міської ради «Фастів-благоустрій».

Скорочене:  КП ФМР «Фастів-благоустрій».

Засновником/Власником Підприєтва є територіальна громада міста Фастова, в особі Фастівської міської ради, код ЄДРПОУ 34446857, адреса: 08500, Київська область, місто Фастів, вул. Нова, 9

Підприємство підконтрольне та підзвітне виконавчому комітету Фастівської міської ради

Відповідно до способу утворення комунальне підприємство є унітарним.

Підприємство засновано на комунальній власності територіальної громади міста Фастова і є комунальним унітарним підприємством.

Підприємство є юридичною особою, має відокремлене майно, самостійний баланс, рахунки в установах банків, печатку зі своїм найменуванням, штампи, бланки.

Підприємство у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, нормативно-правовими актами Президента України і Кабінету Міністрів України, рішеннями Фастівської міської ради, розпорядженнями Фастівського міського голови та виконавчого комітету Фастівської міської ради, іншими нормативно-правовими актами та цим Статутом.

Місцезнаходження Підприємства: м.Фастів, вул.Нова, 9