Про комісію з питань роботи зі службовою інформацією у апараті Фастівської міської ради та її виконавчого комітету

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від   22.07.2020                                                                                                       № 196 од

Про комісію з питань роботи зі службовою інформацією

у апараті Фастівської міської ради та її виконавчого комітету

З метою організації роботи щодо ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію у апараті Фастівської міської ради та її виконавчого комітету, відповідно до вимог розпорядження міського голови від  22.07.2020  № 192 од  «Про затвердження Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію у апараті Фастівської міської ради та її виконавчого комітету», керуючись ст.ст. 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Утворити комісію з питань роботи зі службовою інформацією у апараті Фастівської міської ради та її виконавчого комітету.
  2. Затвердити:

2.1. Положення про комісію з питань роботи зі службовою інформацією у апараті Фастівської міської ради та її виконавчого комітету (додаток 1).

2.2. Склад комісії з питань роботи зі службовою інформацією у апараті Фастівської міської ради та її виконавчого комітету (додаток 2).

1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами Тхоржевську Л.О.

Міський голова                                                                  М.В.Нетяжук

Додаток 2 до розпорядження №196