Про формування інформації, щодо об’єктів  нерухомого майна, які належать Фастівській міській територіальній громаді

• 17.09.2021

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від  17.09.2021                                                                                            № 286од

Про формування інформації,

щодо об’єктів  нерухомого майна,

які належать Фастівській міській

територіальній громаді

На виконання листа Київської обласної державної адміністрації №4549/02/31.04.02-2021 від 19.08.21р., згідно розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 02.08.2021р. №487, з метою формування інформації, щодо об’єктів нерухомого майна, яке належить Фастівській міській територіальній громаді, керуючись п.20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» :

1.Балансоутримувачам комунального майна, в термін до 05.11.2021р. надати до виконавчого комітету в паперовому вигляді та на електронну адресу:  fastiv-mayno1@meta.ua інформацію (у форматі xls), щодо об’єктів  нерухомого майна, які належать Фастівській міській територіальній громаді та перебувають на балансі установи/організації/підприємства, за формою, згідно з додатком.

2.Сектору раціонального використання майна, узагальнити надану балансоутримувачами інформацію та підготувати відповідь департаменту  містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації.

3.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на секретаря міської ради Рудяк Л.І.

Міський голова                                                              М.В. Нетяжук

286додаток