Про фінансування видатків по виплаті допомоги на поховання

Фастівська міська рада

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від 18.01.2021 р.                                                                                                     №  11 од

м. Фастів

Про фінансування видатків по виплаті

допомоги на поховання

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 99 від 31 січня 2007 року «Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалась поховати померлого», ст. 25, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення сесії міської ради № 19-ІV-VІII  від 23.12.2020 року «Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалась поховати померлого» та у зв’язку з письмовим зверненням Смірнової Т. Б.

1. Фінансовому управлінню виконавчого комітету Фастівської міської ради профінансувати видатки по виплаті допомоги на поховання згідно заяви:

–  Смірнова Тамара Болеславівна, проживає за адресою: ***, яка здійснила поховання сина Волошина О. О., у розмірі 2000,00 (дві тисячі) грн.

Всього: 2000,00 (дві тисячі) грн.

1. Начальнику фінансово – господарського відділу, головному бухгалтеру Міхеєвій О. О. здійснити виплату матеріальної допомоги готівкою за рахунок коштів бюджету Фастівської міської територіальної громади.

Міський голова                                                                    М. В. Нетяжук