Про дострокове припинення повноважень  депутата Фастівської міської ради  Гарвони В.С.

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  РАДА  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

08500, м. Фастів Київської області, площа Соборна, 1, телефони: 6-02-16; 6-31-00

№  38-LХХІХ-VІІ

від  27.08.2020 року

Розглянувши заяву депутата Фастівської міської ради  Гарвони В.С. від 28.07.2020 року  щодо дострокового складання ним повноважень депутата Фастівської міської ради VІІ  скликання, діючи у відповідності до ст.90 Закону України «Про місцеві вибори», ст.5  Закону  України «Про статус депутатів місцевих рад», керуючись ст. 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”,

міська рада                                                                                                                                                 В И Р І Ш И Л А:

1. Припинити достроково повноваження  депутата  Фастівської міської  ради  VІІ  скликання   Гарвони В.С.
  2. Звернутись до Фастівської міської виборчої комісії Київської області з проханням щодо вчинення дій, пов’язаних з визнанням наступного за чергою  кандидата  у  депутати  до  Фастівської  міської  ради  від міської організації  політичної  партії   «Всеукраїнське  об’єднання «Батьківщина».
  3. Контроль за виконанням даного  рішення  покласти  на  секретаря  Фастівської  міської  ради.

Міський голова                                                                         М.В.Нетяжук