Представили громаду на заході з нагоди Хрещення Київської Русі

• 24.07.2021
Сьогодні мали чудову нагоду представляти Фастівську громаду у парку Київська Русь. Тут з нагоди відзначення Хрещення князем Володимиром Київської Русі себе презентували громади Київщини
І нам є чим пишатися. Виставка майстрів, презентація продукції підприємств громади, музИки (запальні «Троїсті музики» та яскрава Оксана Ільченко «запалили» публіку), частування.
На гостину до нас завітав голова Київсьої ОДА Василь Володін
Щиро дякуємо підприємствам міста, котрі долучаються до подібних заходів. Сьогодні разом з нами за Фастівську громаду вболівали компанії/підприємтва «Юнівест Маркетинг», «Київхліб», «Пивоварня Зіберта», «Факел», «Укррефтранс», «Полігрін», «Еко-Втор» та інші.
🙏Щиро дякуємо підприємцям, котрі охоче долучилися до створення локації «гостинний стіл».
🙏Подяка тим, хто наповнив намети громади мистецькими об’єктами – ми були неперевершені. Значну увагу гостей привертала колекція традиційного українського одягу.