Працівниками Фастівської ДПІ протягом березня 2021 року надано відвідувачам близько 400 безоплатних адміністративних послуг

Так,  за минулий місяць платникам видано 183 картки платників податків та внесено до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників, за відповідними запитами 144 громадянам видані  відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

Крім вищезазначеного, фахівці ЦОПу у січні ц.р. зареєстрували 9 реєстраторів розрахункових операцій та 32 книги обліку розрахункових операцій.

! Звертаємо увагу! На території Київської області встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки, у зв’язку із зазначеним, адміністративні послуги платникам надаються виключно в онлайн-режимі. У разі крайньої необхідності, адміністративні послуги можуть бути надані за попереднім записом.

Надаємо номери телефонів, за якими можна записатися для отримання адміністративних послуг безпосередньо в ЦОП Фастівської ДПІ ГУ ДПС у Київській області: (04565)6-14-37.

Вхідна кореспонденція, у тому числі заяв на отримання послуг, приймається виключно через «скриньки», розташовані на вході до ЦОП та через режим листування в Електронному кабінеті у форматі pdf  або поштою.

Додатково:

Обмежувальні заходи встановлено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2» (із змінами) посилено обмежувальні протиепідемічні заходи з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19.

Фастівська  ДПІ  ГУ ДПС у Київській області

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ