Практичний посібник АМУ для громад (п’ять модулів)

• 23.11.2020

Асоціація міст України представляє електронне видання Практичний посібник АМУ для громад.
В Україні продовжується реформа місцевого самоврядування та децентралізація влади. Після місцевих виборів, що відбулися 25 жовтня 2020 року на новій територіальній основі, важливим завданням є формування органів місцевого самоврядування територіальних громад та забезпечення безперервного функціонування місцевого самоврядування в процесі реорганізації представницьких та виконавчих органів.
Щоб допомогти громадам організувати ефективну діяльність органів місцевого самоврядування Асоціація міст України розробила Практичний посібник. Видання складається з п’яти модулів, які пропонують типові документи, алгоритми дій, а також зразки рішень місцевих рад та їх виконавчих органів.

модуль 1 – типовий стату терит.громади

модуль 2 – процедурні питання організації роботи