Повідомлення щодо оприлюднення проєкту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Фастівської міської територіальної громади на 2022 рік та Звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

• 01.12.2021

На виконання вимог п.4 ст.12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» на офіційному вебсайті Фастівської міської ради (http://fastiv-rada.gov.ua/) розміщено проєкт Програми соціально-економічного та культурного розвитку Фастівської міської територіальної громади на 2022 рік (далі – проєкт Програми 2022) та Звіт про СЕО.

1.Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий вигляд його змісту.

Проєкт Програми соціально-економічного та культурного розвитку Фастівської міської територіальної громади на 2022 рік є документом державного планування місцевого рівня, яким визначаються пріоритетні напрями регіонального розвитку задля підвищення стандартів життя населення, у тому числі на основі створення умов для розвитку конкурентоспроможної та інноваційної економіки, забезпечення гармонійного розвитку всіх громад регіону.

2.Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування.

Фастівська міська рада

3.Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури

Громадське обговорення проєкту Програми 2022 та Звіту про СЕО проводиться у період з 02.12. по 31.12.2021 включно.

б)способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо).

Зауваження і пропозиції подаються до управління економіки та міжнародного співробітництва виконавчого комітету Фастівської міської ради  (08500, м. Фастів, пл. Соборна ,1 каб.319, або на електронну адресу economika101@ukr.net).

Письмові пропозиції подаються: фізичними особами – із зазначенням ПІБ, місця проживання, із особистим підписом; юридичними особами – із зазначенням найменування та місця знаходження. Анонімні зауваження та пропозиції не розглядаються.

в)дату, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення)

Задля максимального дотримання карантинних вимог громадські слухання не передбачені.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проєктом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується проєкту документа державного планування

З проєктом Програми 2022 та Звітом про СЕО можна ознайомитися в управлінні економіки та міжнародного співробітництва виконавчого комітету Фастівської міської ради,  (08500, м.Фастів, пл. Соборна, 1).

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреса та строки подання зауважень і пропозицій

Управління економіки та міжнародного співробітництва  виконавчого комітету Фастівської міської ради  (08500, м. Фастів, пл. Соборна, 1 каб.319, електронна адреса economika101@ukr.net), з 02.12. по 31.12.2021 включно.

1. Транскордонні консультації в рамках зазначеної процедури стратегічної екологічної оцінки не проводяться.

Звіт СЕО Фастів

Програма 2022