Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягів стратегічної екологічної оцінки

• 13.10.2021
Відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» виконавчий комітет Фастівської міської ради оприлюднює для громадського обговорення Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми соціально-економічного і культурного розвитку Фастівської міської територіальної громади на 2022 рік.
Ознайомитись із Заявою можна на офіційному сайті Фастівської міської ради та її виконавчих органів http://fastiv-rada.gov.ua/oholoshennia/
Зауваження і пропозиції до зазначеного документу просимо надавати до 27.10.2021 року у письмовому вигляді до виконавчого комітету Фастівської міської ради, поштова адреса: пл. Соборна, 1, м. Фастів, 08500, електрона адреса: е-mail: info_fastiv-rada@ukr.neteconomika101@ukr.net.
Контактні тел.: (04565)6-02-16, факс (04565)6-31-00
Зауваження та пропозиції, отримані після встановленого строку не розглядаються.