Податківці Київщини розповіли про новації в податковому законодавстві

• 18.03.2021

Своєчасне інформування платників податків щодо змін і нововведень  у законодавстві сприяє попередженню та уникненню порушень. 18 березня у великій залі Міського Палацу культури за участі керівництва та фахівців Головного управління Державної податкової служби у Київській області відбувся семінар, на якому було розглянуто новації в податковому законодавстві.

Зі вступним словом до учасників заходу, серед яких були керівники та бухгалтери підприємств, фізичні особи – підприємці звернувся заступник начальника Головного управління державної податкової служби у Київській області Михайло Огерук, акцентувавши увагу на важливості донесення до громадськості інформації про справляння податків і зборів, про останні зміни в податковому законодавстві, залучення платників до активних взаємовідносин з органами ДПС. Міський голова Михайло Нетяжук подякував підприємцям і податківцям за їхню важливу працю.

Фахівці фіскальної служби області, представники управління Пенсійного фонду розповіли присутнім про актуальні питання оподаткування та відповіли на численні запитання учасників семінару. Говорили про нюанси застосування реєстраторів розрахункових операцій ФОПами з січня 2021 року, а також алгоритм встановлення та використання ПРРО. Крім цього, розповіли платникам і про основні види доходів, які підлягають обов’язковому декларуванню та способи подання декларації про майновий стан і доходи. Окремо податківці обговорили з суб’єктами господарювання питання задекларованої праці, а також відповідальність працедавців за використання праці неоформлених офіційно осіб.