Подача проєктів Громадського бюджету триває!

Нагадуємо, подача проєктів  Громадського бюджету Фастівської МТГ триватиме до 28 квітня 2021 року.

1.Як можна подати проєкт на конкурс:

1) на офіційному сайті ФМР в рубриці «Громадський бюджет»  (для цього потрібно авторизуватись, натиснувши “Вхід”,  та “Подати проект” заповнивши форму заявки на проєкт;

2) в паперовому варіанті, на першому поверсі адмінбудівлі  Фастівської міської ради в скриньку.

2.Хто може бути автором проекту?

– Будь-яка фізична особа, віком від 14 років яка є громадянином України та зареєстрована і проживає на території Фастівської міської територіальної громади.

1. Проекти з яким бюджетом можуть бути подані?

Ви можете подавати «великі»,  «малі» , «освітянські» та проєкти  «старостинських округів».

-малий проєкт –  250 000 грн

– освітянський проекти – 225 000 грн.

-великий проект – від 250 000 до 600 000 грн.( включно).

– проект Бортниківського, Веприцького, Малоснітинського, Великоснітинського, Фастівецького старостинських округів Фастівської міської ради – 100 000 грн.

– проект Борівського, Оленівського, Мотовилівського, Мотовилівськослобідського старостинських округів Фастівської міської ради – 100 000 грн.

Наразі мешканцями міста вже подано 14 проєктів на конкурс Громадського бюджету Фастівської МТГ 2021 року.

Не втрачайте свій шанс!