Пішов з життя В.І. Збаращенко

• 10.08.2020
Фастівська міська рада, виконавчий комітет та уся спільнота Фастова глибоко сумують з приводу тяжкої втрати – неочікуваної смерті людини, котра заслуговує на найкращі слова поваги та шани – Володимира Івановича Збаращенка та висловлюють співчуття його рідним та близьким.
Пішла з життя людина, яка, багато років працюючи у Фастівській дитячій музичній школі, у загальноосвітніх школах міста, своїми діями та вчинками, своєю мудрістю і талантом виховала не одне покоління здібних музикантів. Його внесок у розвиток культурного середовища є неоціненним. У пам’яті колег з Міського палацу культури, який свого часу очолював, друзів у хорових колективах міста він залишиться особистістю справді неординарною, яскравою, невтомною і самовідданою.
Розділяємо скорботу і біль рідних, друзів, колег – усіх, хто знав і працював з Володимиром Івановичем. Світла пам’ять про нього назавжди збережеться в серцях вдячних фастівчан!