Підготовка до роботи в осінньо-зимовий період триває

• 16.09.2021

Триває підготовка господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення до роботи в осінньо-зимовий період 2021/2022 відповідно до Розпорядження міського голови від 19.05.2021 року №138-од.

Для вирішення проблемних питань, а також з метою координації дій було вже двічі (08.07.2021 та 19.08.2021року) проведено засідання штабу з питань підготовки до зими, на яких обговорено питання підготовки житлового фонду, лікарень, дошкільних закладів та закладів освіти до опалювального сезону на території Фастівської МТГ.

Наразі, проводяться роботи із закупівлі соляно-піщаної суміші, завершується ремонт комунальної техніки, проводиться ремонт асфальтобетонного покриття доріг, а також на стадії завершення – ремонтні роботи водопровідних мереж.

Також, заплановано протягом осінньо-зимового періоду цілодобове чергування працівників структурних підрозділів КП ФМР «Фастів-благоустрій»  для забезпечення своєчасного і оперативного  здійснення заходів  із посипки, розчищення доріг та тротуарів міста від снігових заметів та ожеледиці.

Вирішено  питання про облаштування пунктів обігріву, у разі значного зниження температури, відповідно до практики, яка була застосована у попередні роки,  – тобто на базі комунальних підприємств – КП «Фастівська ЖЕК», КП ФМР «Фастівтепломережа» та КП ФМР «Фастівводлканал».

А отже, підготовка до зими нашої громади активно триває!