Підбито підсумки всеміського конкурсу «Найкращий підприємець «Вибір споживача»

• 17.12.2019

07 жовтня 2019 року стартував конкурс «Найкращий підприємець «Вибір споживача»» між магазинами продовольчих та промислових товарів мікрорайонів м. Фастів, а саме: Завокзалля, Заріччя, Кадлубиця, Журавлівка, Казнівка, Потіївка, Снігурівка, Фастів– 2.

Оцінка магазинів відслідковувалась шляхом голосування через мережу Інтернет.

Умови конкурсу:

1. Конкурс тривав з 07 жовтня 2019 року до 29 листопада 2019 року.
  2. Кожен споживач міг проголосувати за кращих підприємців у сфері торгівлі продовольчими та промисловими товарами мікрорайонів м. Фастів. Для оцінки магазинів пропонувалася абсолютна 5-ти бальна шкала. Найбільший бал – 5, найменший – 0 балів.
  3. Кінцевим результатом проведення конкурсу – відзначення кращих підприємців сфері торгівлі між мікрорайонами м. Фастів. Висвітлення даної інформації через мережу Інтернет.

Всього взяло участь 281людина.

Потіївка – з 07.10.2019 р., 2 магазина.

Підприємець, який набрав найбільше голосів – вул. Гайдамаків, 149, ФО-П Самосійний Микола Андрійович.

Підприємець, який набрав найменше голосів – вул. Чернишевського, 15,  ФО-П Конушенко Вікторія Станіславівна.

Кадлубиця – з 16.10.2019 р., 7 магазинів.

Підприємець, який набрав найбільше голосів – вул. Житомирська, 216, ФО-П Гордієнко Олександр Іванович.

Підприємець, який набрав найменше голосів – вул. Житомирська, 28 а, ФО-П Єлисевич Олег Володимирович.

Казнівка – з 23.10.2019 р., 7 магазинів.

Підприємець, який набрав найбільше голосів – вул. Гетьманська, 49, ФО-П Хіміч Володимир Іванович.

Підприємець, який набрав найменше голосів – вул. Мічуріна, 22, ФО-П Конушенко Вікторія Станіславівна.

Снігурівка – з 30.10.2019 р., 7 магазинів.

Підприємець, який набрав найбільше голосів – вул. Бондарівська, 20, Магазин «Капусточка»,  ФО-П Конончук Віта Леонідівна.

Підприємець, який набрав найменше голосів – вул. Тітова, 2 а, ФО-П Дорожинська Тетяна Володимирівна.

Заріччя – з 06.11.2019 р., 9 магазинів.

Підприємець, який набрав найбільше голосів – вул. Св. Покровська, 61,     ФО-П Мусієнко Юлія Володимирівна, Головченко Олена Валеріївна.

Підприємець, який набрав найменше голосів – вул. Васильченка, 20 а, ФО-П Зухар Олександр Валерійович.

Фастів – ІІ – з 13.11.2019 р., 11 магазинів.

Підприємець, який набрав найбільше голосів – вул. Локомотивна, 3,     ФО-П Літошенко Лідія Василівна.

Підприємець, який набрав найменше голосів – вул. О. Зінченка, 11 а, ФО-П Резонова Олена Анатоліївна.

Журавлівка – з 20.11.2019 р., 4 магазини.

Підприємець, який набрав найбільше голосів – вул. Папаніна, 1 а, магазин «Журавлик», ФО-П Силенко Світлана Володимирівна.

Підприємець, який набрав найменше голосів – вул. Папаніна, 5,                  ТОВ «Карал».

Завокзалля – з 29.11.2019 р., 7 магазинів.

Підприємець, який набрав найбільше голосів – Кондитерський дім «Вацак», вул. Галафеєва, 43, ФО-П Федишина  Тетяна Михайлівна.

Підприємець, який набрав найменше голосів – вул. Затишна, 1 а, ФО-П Ларьков Анатолій Анатолійович, магазин-кафе «Родинна лавка».