Перелік податкових агентів щодо справляння туристичного збору

Починаючи з 2019 року справляння туристичного збору здійснюватиметься згідно із ст. 268 ПКУ, норми якої змінено Законом України від 23 листопада 2018 року N 2628-VIII “Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів”, який набрав чинності 01 січня 2019 року.

Для забезпечення однієї з умов справляння туристичного збору в м.Фастів визначено та оприлюднюється перелік податкових агентів:

Перелік податкових агентів щодо справляння туристичного збору

№ п/п Суб’єкт господарювання Форма власності Місце знаходження
1 Коцарь Вікторія Анатоліївна приватна м.Фастів, вул.Житомирська,110

* Перелік визначає податкових агентів для розрахунку річної прогнозної суми збору; цей Перелік не забороняє сплати збору до міського бюджету іншим податковим агентам до їх включення у перелік.

Фінансове управління виконавчого

комітету Фастівської міської ради