Перелік освітянських проектів Бюджету участі

• 15.09.2019

Свіженькі! Новенькі! За такі Ви ще не голосували!

ОСВІТЯНСЬКІ проекти!

3. Пташина сім`я, в ході проекта учасники (учні середніх класів шкіл Фастова) побудують з наданих їм матеріалів 500 будинків для птахів, і за допомогою батьків встановлять їх, бюджет проекта – 150 тис. грн.

8. Створення сучасного навчального хіміко-біологічного інноваційного комплексу Фастівської ЗОШ IIII ступенів №5, проектом передбачається, проведення різноманітних навчань, досліджень, обмінів досвідом та формування осередку екологічної культури  і свідомості фастівчан, бюджет проекту – 225 тис. грн.

19. Реконструкція актової зали НВК «Ліцей інформаційних технологій – Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів №9», проектом передбачається, реконструкцію  актової зали та створення комфортних умов для забезпечення змістовного дозвілля і проведення культурно-просвітницьких заходів, бюджет проект-225 тис.грн.

29. Інтерактивний центр розвитку, проектом передбачається, створення єдиного інформаційного простору садочка №6 «Казка», бюджет проекта – 225 тис.грн.

30. Створення омріяного стадіону в ЗОШ №3,встановлення спортивного комплексу, бюджет проекта – 224 300 грн.

34. Розвиток фітнес клубу мікрорайону Казнівки, проектом передбачається, створення  сприятливих умов для занять різноманітними формами оздоровлення, фізичною культурою і видами спорту як дітей так і молоді, бюджет проекту – 225 тис. грн.

35. «Безпека дитини-спокійна родина!», проектом передбачається облаштування  металевої огорожі в садочку №5, бюджет проекту- 225 тис. грн.

46. Містечко розваг, проектом передбачається, на території закладу дошкільної освіти №10 ” Малятко” побудова спортивно-ігрового комплекса повинна надати дітям, їх батькам та всім бажаючим можливість  розважатися, оздоровлюватися та розвивати майбутнє покоління мікрорайону. Створити комфортні умови здорового та активного дозвілля для дітей різного віку  (забезпечення дітей здорових умов перебування на свіжому повітрі, для зміцнення їх організму, правильного фізичного розвитку, а також для розумного проведення дозвілля в колективі їх однолітків), бюджет проекту – 225 тис. грн.