• 30.04.2021

29 квітня в рамках проведення « Тижня охорони праці», відбувся круглий стіл на тему: « Передбачити, готуватися та реагувати на кризи: інвестуймо зараз у стійкі системи БЗР» за участі першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олени Зикової, в.о. начальника Фастівського відділення управління виконавчої дирекції ФССУ   у Київській області Ірини Ткач, головного державного інспектора ГУ Держпраці у Київській області Анатолія Карлаша, начальника відділу з питань праці управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради Юрія Болілого, страхової експертки Фастівського відділення управління виконавчої дирекції ФССУ   у Київській обл. Жанни Поети, головного спеціаліста відділу з питань праці управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради Ірини Головчук, фахівця з охорони праці КЗ « Центр ПРПП»Валентини Вешти, інженера з охорони праці ТОВ « Пивоварня Зіберта» Юрія Комара, інженера з охорони праці КП ФМР « Фастівводоканал» Надії Степури, інженера з охорони праці ТОВ « Компанія «Юнівест Маркетинг» Тетяни Іванюк.

Під час заходу було розглянуто ряд питань, зокрема: проведення «Тижня охорони праці» у Фастівській міській територіальній громаді,  позитивний досвід Фастівського відділення управління  виконавчої дирекції ФССУ у Київській області у галузі охорони праці та зміни до чинного законодавства.

Окремим блоком були обговорені заходи, до Дня охорони праці  в умовах пандемії на підприємствах  ТОВ « Пивоварня Зіберта», ТОВ « Компанія «Юнівест Маркетинг»,  КП ФМР « Фастівводоканал», філії «РВК» АТ « Укрзалізниця», ПрАТ « Елопак – Фастів» та управлінні освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради, а також було проведено аналіз  нещасних випадків та ГЗП за період 2020 та I кв. 2021року.