Партія, від якої обраний депутат Фастівської міської ради VІIІ скликання

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  ТЕРИТОРІАЛЬНА  ГРОМАДА

С П И С О К

ДЕПУТАТІВ  ФАСТІВСЬКОЇ  МІСЬКОЇ  РАДИ

VІІІ СКЛИКАННЯ

 

№ з/п ПІБ  депутата Партійність
1. Абрамов

Андрій Валерійович

Політична партія «Європейська солідарність»
2. Бабенко

Ольга Володимирівна

Політична партія «Партія національного егоїзму»
3. Бабич

Людмила Валеріївна

 Політична партія «Партія національного егоїзму»
4. Барановський

Сергій Леонідович

Політична партія  Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
5. Балашев

Юрій Сергійович

Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
6. Белько

Світлана Олександрівна

Політична партія

«За майбутнє»

7. Бойко

Олександр Федорович

Політична партія «Європейська солідарність»
8. Ворона

Андрій Віталійович

Політична партія «Опозиційна платформа –

за життя»

9. Воронов

Сергій Вікторович

Політична партія  Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
10. Герасимчук

Віктор Володимирович

Політична партія

«Слуга народа»

11. Герасимчук

Тетяна Вікторівна

Політична партія

«Слуга народа»

12. Грек

Віктор Іорданович

Політична партія  Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
13. Дубас

Людмила Анатоліївна

Політична партія «Партія національного егоїзму»
14. Єлісевич

Олег Володимирович

Політична партія «Опозиційна платформа –

 за життя»

15. Єриш

Наталія Леонідівна

Політична  партія «Партія національного егоїзму»
16. Зубок

Віталій Миколайович

Політична партія

«Слуга народа»

17. Кабанова

Юлія Михайлівна

Політична партія «Партія національного егоїзму»
18. Казакова

Юлія Валеріївна

Політична партія «Партія національного егоїзму»
19. Коптюх

Володимир Анатолійович

Політична партія «Опозиційна платформа –

за життя»

20. Кудь

Роман Володимирович

Політична партія  Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
21. Куценко

Володимир Вікторович

Політична партія

«За майбутнє»

22. Кушнір

Віталій Петрович

Політична партія

«Слуга народа»

23. Нестеренко

Олег Олександрович

Політична партія «Опозиційна платформа –

за життя»

24. Оберемок

Вадим Олексійович

Політична партія

«Слуга народа»

25. Онищук

Станіслав Максимович

Політична партія «Європейська солідарність»
26. Павловський

Сергій Петрович

Політична партія  Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
27. Пурдик

Ольга Станіславівна

Політична партія

«Слуга народа»

28. Ріпко

Наталія Анатоліївна

Політична  партія «Партія національного егоїзму»
29. Рудяк

Людмила Іванівна

Політична партія «Європейська солідарність»
30. Сиваненко

Геннадій Павлович

Політична партія

«За майбутнє»

31. Скрипак

Лариса Василівна

Політична партія «Європейська солідарність»
32. Смірнова

Мирослава Олександрівна

Політична партія «Європейська солідарність»
33. Смольницька Олена Василівна Політична партія  Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»
34. Собко

Ігор Леонідович

Політична партія

«За майбутнє»

35. Соловей

Юрій Вікторович

Політична партія «Європейська солідарність»
36. Федун

Олександр Олександрович

Політична партія «Опозиційна платформа –

 за життя»

37. Хрустальова

Яна Михайлівна

Політична партія «Європейська солідарність»
38. Яременко

Андрій Анатолійович

Політична партія «Європейська солідарність»

 

ФАСТІВСЬКА  МІСЬКА  ТЕРИТОРІАЛЬНА  ГРОМАДА

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ