Онлайн-тренінг «Шлях до професії» для лідерів учнівського самоврядування Фатівської міської ради

• 12.11.2020

11 листопада розпочалася серія профорієнтаційних онлайн-тренінгів «Шлях до професії» для лідерів учнівського самоврядування Фатівської міської ради. Проводила тренінг Олена Лисенко, практичний психолог КЗ ФМР «Центр професійного розвитку педагогічних працівників».

Тренінги спрямовані на формування свідомої профорієнтаційної позиції, уміння аналізувати власний потенціал, розвиток знань про актуальні на ринку праці професії. Старшокласники аналізували формули утворення професій, виконували психодіагностичні вправи, формували навичку проактивності. Використані під час тренінгу онлайн-інструменти сприяли взаємодії та діалогу учасників.