Оголошення про завершення формування складу конкурсних комісій

• 13.04.2021

Управління культури, молоді та туризму Фастівської міської ради інформує про завершення формування складу конкурсних комісій на проведення конкурсного добору на посади директорів комунальних закладів виконавчого комітету  Фастівської міської ради «Борівська школа мистецтв», «Борівський центр культури та дозвілля», «Фастівський територіальний центр культури та дозвілля».

Наказом начальника управління від 09.04.2021року № 49 затверджено персональний склад конкурсної комісії на по посаду директора «Фастівський територіальний центр культури та дозвілля», до якої увійшли:

–   Зозуля Ю.М. – директор КЗ ФМР «Фастівська міська бібліотека»,

– Савченко Н.М. – начальник управління культури, молоді та туризму Фастівської міської ради,

–   Сокирко М.А. – директор КЗ ФМР «Фастівська дитяча музична школа»,

–   Струтинська О.В. – директор КЗ ФМР «Фастівський міський Палац культури»,

–  Швидка Ж.П. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих  органів ради, з гуманітарних питань,

–   Шпакович Ю.М. – головний редактор журналу «Наш городок».

Наказом начальника управління від 09.04.2021року № 50 затверджено персональний склад конкурсної комісії на по посаду директора «Борівський центр культури та дозвілля», до якої увійшли:

–   Дакал Т.А. – директор КЗ ФМР «Фастівський державний краєзнавчий музей»,

– Савченко Н.М. – начальник управління культури, молоді та туризму  Фастівської міської ради,

–   Сокирко М.А. – директор КЗ ФМР «Фастівська дитяча музична школа»,

–   Струтинська О.В. – директор КЗ ФМР «Фастівський міський Палац культури»,

–  Швидка Ж.П. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з гуманітарних питань,

–   Шпакович Ю.М. – головний редактор журналу «Наш городок».

Наказом начальника управління від 09.04.2021року № 51 затверджено персональний склад конкурсної комісії на по посаду директора «Борівська школа мистецтв», до якої увійшли:

–   Зуєнко О.В. – заступник директора Фастівської школи народної майстерності з   навчально-виховної роботи,

– Погорельцева С.А. – заступник директора КЗ ФМР «Фастівська дитяча  музична школа» з навчально-виховної роботи,

–  Сокирко М.А. – директор КЗ ФМР «Фастівська дитяча музична школа»,

– Швидка Ж.П. – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих  органів ради, з гуманітарних питань,

–  Шпакович Ю.М. – головний редактор журналу «Наш городок».