Оголошення про конкурс на посади директорів комунальних закладів «Борівська школа мистецтв», «Борівський центр культури та дозвілля», «Фастівський територіальний центр культури та дозвілля»

Оголошення про конкурс на посади

директорів комунальних закладів

виконавчого комітету  Фастівської міської ради

Управління культури, молоді та туризму Фастівської міської ради оголошує конкурс на посади директорів комунальних закладів «Борівська школа мистецтв», «Борівський центр культури та дозвілля», «Фастівський територіальний центр культури та дозвілля» виконавчого комітету  Фастівської міської ради

Кваліфікаційні вимоги до кандидата: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особа, яка бере участь у конкурсі, подає такі документи:

• заяву про участь у конкурсі з наданням письмової згоди на збір та обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію (прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості);
  • копію документа, що посвідчує особу; копії документів про вищу освіту;
  • два рекомендаційні листи довільної форми (за наявності);
  • мотиваційний лист довільної форми;
  • інші документи на розгляд заявника.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Термін подання документів та формування конкурсної комісії здійснюється протягом

30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Зазначені документи надсилаються на поштову та електронну адреси управління культури, молоді та туризму Фастівської міської ради у встановлений строк: 08500, Київська область,   місто Фастів, площа Перемоги, 1. , e-mail: fastiv_kyltyra@meta.ua (з позначкою на конкурс).

Загальна тривалість конкурсу не може перевищувати двох місяців з дня його оголошення.

Довідки за телефонами: (04565) 5-35-21.