Обрано директора Комунального  некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги»

• 21.08.2019

16.08.2019 при виконавчому комітеті Фастівської міської ради, м.Фастів, пл.Соборна, 1 (кабінет 109) відбувся конкурс на зайняття вакантної посади директора Комунального  некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги»».

На розгляд конкурсної комісії було подано одну конкурсну пропозицію від Курліковського Василя Васильовича, лікаря – педіатра вищої кваліфікаційної категорії Комунального  некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги», виконуючого обов’язки директора даного закладу.

За результатами заслуховування конкурсної пропозиції, проведення співбесіди конкурсна комісія шляхом відкритого поіменного голосування обрала переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального  некомерційного підприємства Фастівської міської ради «Фастівський міський Центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Курліковського Василя Васильовича.

Згідно з п. 38 постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» (далі – Порядок) конкурсна комісія внесла відповідне подання керівникові органу управління, що здійснює призначення переможця конкурсу на посаду керівника закладу, з рекомендацією призначити переможця конкурсу шляхом укладення контракту на посаду директора вищезгаданого закладу охорони здоров’я.

Пунктом 38 Порядку передбачено, що рішення про призначення на посаду та укладення контракту на строк від трьох до п’яти років приймається протягом одного місяця з дня внесення конкурсною комісією відповідного подання.

Додаток:

протокол конкурсної комісії № 4 сторінка 1, 2, 3, 4,

Відео конкурсу під час заслуховування конкурсних пропозицій учасників:http://www.fastiv-rada.gov.ua/konkurs-na-zamishchennia-vakantnoi-posady-dyrektora-fastivskoho-tspmsd/ .