Обласний майстер-клас для вчителів української мови та літератури «Едьютейнмент як ефективний метод навчання покоління Z»

25 березня 2021 року в режимі онлайн у Фастівському НВК «ДНЗ – ЗОШ І – ІІІ ступенів №3» відбулося третє заключне заняття обласного майстер – класу для вчителів української мови та літератури «Едьютейнмент як ефективний метод навчання покоління Z» (керівники: Іщенко О. Б. і Тимошенко І. Л.).

На думку керівників майстер-класу Оксани Борисівни та Інни Леонідівни, сучасний освітній простір характеризується новою парадигмою, заснованою на індивідуалізації й диференціації навчання, варіативності та альтернативності освітніх систем, прогностичності та адаптованості до змінних умов соціально-економічного середовища, інтересах і здібностях тих, хто навчається. Сучасні світові стандарти передбачають підготовку висококваліфікованих педагогів, здатних інтегрувати теоретичні знання і практичні уміння в цілісну систему, володіти новими технологіями.

Як зауважила консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Н. Жуковська, відмінними рисами справжнього педагога є нестримне бажання постійно саморозвиватися, самовдосконалюватися, неперервне розширення власного світогляду, вдосконалення та пошук нових методів навчання, бо справжній учитель не перестає здобувати нові знання протягом усього життя.

На цікавих і корисних заняттях учасники навчилися створювати відеоуроки, хмари слів, кроссенси, діаманту, фотоквести, фейсбук-сторінки письменника, літературного героя тощо. Підсумком заняття стала рефлексія учасників, обмін думками щодо ефективності упровадження інноваційних педагогічних технологій на уроках української мови і літератури.