Обговорено проєкт дострокового внесення змін до генерального плану міста

• 13.10.2020

12 жовтня пройшло обговорення проєкту «Дострокового внесення змін до генерального плану м. Фастів Київської області», в якому взяли участь міський голова Нетяжук М.В., перший заступник міського голови Зикова О.Б., заступник міського голови з питань капітального будівництва Рудяк Т.Я. та голови комітетів самоорганізації населення міста. Захід проведено відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555 «Про затвердження Порядку здійснення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» міською радою під час розроблення містобудівної документації.

Робота «Дострокове внесення змін до генерального плану м. Фастів  Київської  області»  виконана  ДП  Український  державний  науково-дослідний  інститут  проектування  міст  ДІПРОМІСТО»  імені Ю.М.Білоконя  на  замовлення  виконавчого  комітету  Фастівської  міської ради відповідно до рішення Фастівської міської ради №32/68-LXIX-VII від 12 грудня 2019 року.

Необхідність дострокового внесення змін, в основному, обумовлена потребою  в  забезпеченні  земельними  ділянками  приватної  власності  для будівництва  індивідуального  житлового  будівництва,  учасників антитерористичної  операції  та  членів  родин  загиблих  учасників  АТО,  у відповідності до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Також зміни  вносяться  з  метою  реалізації  деяких  інвестиційних проектів та суспільної необхідності, зокрема: розміщення реабілітаційного центру  та  пожежно-рятувального  підрозділу,  реалізації  інвестиційних намірів  по  будівництву  контейнерно-логістичного  терміналу,  уточнення меж  міста, реалізація нових інвестиційних пропозицій по освоєнню території міста тощо.