Новий склад Громадської ради обрано!

Головою Громадської ради стала Маріанна Анощенко, секретарем – Світлана Бондаренко.

Також обрано уповноваженою особою міського голови Людмилу Скурську, уповноваженою особою виконавчого комітету Фастівської міської ради – Лесю Тхоржевську.

До складу Громадської ради увійшли 35 представників громадських, релігійних організацій, представники мікрорайонів, громадських формувань тощо. Повний список ТУТ

Під час установчих зборів, відповідно до регламенту, Ольга Новицька відзвітувала про результати діяльності громадської ради, що діяла протягом 2019-2021 років, також було сформовано лічильну комісію для підрахунку голосів, претенденти на членство коротко презентували себе.

З вітальним словом до представників нового складу Громадської ради та з словами вдячності до представників попереднього скликання звернувся міський голова Михайло Нетяжук, наголошуючи на важливості єднання навколо спільного бачення майбутнього громади та країни.

Захід відбувся у приємній дружній атмосфері. Ну і, звичайно ж, не обійшлося без приємностей. Сьогодні свій День народження святкує Ольга Новицька, в.о.голови Громадської ради попереднього скликання. Тому вона сьогодні отримала чимало вітань та побажань.

Ми ж вітаємо Ольгу Новицьку з Днем народження, громаду міста з новим складом Громадської ради, новообрану громадську раду з утворенням. Зичимо усім здоров’я, мудрості та наснаги у роботі.

Разом ми сила!

Склад Громадської ради VI скликання

ПІБ Займана посада
1 Анощенко Маріанна Юріївна Член молодіжної громадської організації «ZUF»
2 Гірченко Анатолій Васильович Голова ГО інвалідів війни та Збройних Сил
3 Скурська Людмила Миколаївна Уповноважений представник  ГО «Товариство жінок міста Фастова»
4 Пальчевська Алла Анатоліївна Уповноважений представник м-ну Казнівка
5 Зінчук Андрій Миколайович Уповноважений представник м-ну Кадлубиця
6 Воровська Людмила Степанівна Уповноважений представник м-ну Фастів-ІІ
7 Лавриненко Анна Миколаївна Уповноважений представник м-ну Снігурівка
8 Манько Лариса Петрівна Уповноважений представник м-ну Завокзалля
9 Абдулова Наталія Іванівна Уповноважений представник м-ну Потіївка
10 Головач Людмила Миколаївна Уповноважений представник м-ну Заріччя
11 Бондаренко Світлана Миколаївна Уповноважений представник ГО «Фастів-Тім»
12 Новицька

Ольга Олександрівна

Заст. Голови Фастівської районної організації профспілки працівників охорони здоров’я
13 Скиданенко Олексій Володимирович Представник Фастівського козацького куреня Українського козацтва
14 Гордеєв

Сергій Михайлович

Голова правління громадської  організації «ФастівФільм»
15 Собківський Володимир Леонідович

Член товариства рибалок

с. Мала Снітинка

16 Хромов Микола Миколайович Голова Фастівської міської організації ветеранів України
17 Писарев Максим Юрійович

Представник ГО Козацького лицарського клубу
18 Чернишенко Олександр Вікторович Представник Фастівського міського об’єднання товариства «Просвіта» ім.

Т. Г. Шевченка

19 Гук

Микола Федорович

Представник Фастівської міськрайонної організації ветеранів Афганістану та воїнів-інтернаціоналістів