Люстрація

Міські програми

ЗМІ Фастівщини

Користувацький вхід

ДЛЯ ГРОМАДЯН З ПОРУШЕННЯМ СЛУХУ!

Державна установа «Урядовий контактний центр» інформує громдян із особливими потребами, а саме з порушенням слуху, про роботу урядової «гарячої лінії», засобами якої, вони матимуть змогу звернутися до органів виконавчої влади за допомогою жестової мови. 

 

Працює єдина диспетчерська служба

 5-42-58, 5-20-40 та 098-037-05-03 –  цілодобові номери телефонів єдиної диспетчерської служби

За цими номерами фастівчанам неодмінно нададуть інформацію про те, чому абонент не отримує тієї чи іншої комунальної послуги і які перспективи вирішення цієї проблеми. Також за цими телефонами жителі міста можуть повідомити про недотримання перевізниками графіків руху автотранспорту та правил перевезення пасажирів.

Відбулося засідання міської постійної комісії з питань ТЕБ та НС

Карантинні обмеження зі сказу серед тварин на території м. Фастів у мікрорайоні Снігурівка та прилеглій території в радіусі 5 км. від місця випадку сказу знято. Таке рішення було прийнято на  засідання міської постійної комісії з питань ТЕБ та НС, яке пройшло13 лютого під головуванням міського голови М. Нетяжука.

Свіча пам'яті не згасне

Щорічно 20 лютого по всій Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні. Це день вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Афганістан – пекучий біль і вічна пам’ять…

Сьогодні святковий і одночасно трагічний день. 30 років тому відбулось виведення військ з Афганістану. Понад дев’ять років контингент Радянських військ перебував на території цієї країни. 

Стартує прийом заяв на літнє оздоровлення дітей

З 18  лютого 2019 року виконавчим комітетом Фастівської міської ради розпочинається прийом заяв та повного пакету документів для оздоровлення дітей м. Фастова в 2019 році. Запрошуємо батьків , які мають дітей від 7 до 18 років звернутися з заявою та повним пакетом документів.

Відбулося чергове засідання творчої групи педагогів міста

14 лютого в закладі дошкільної освіти №6 "Казка" вихователі-методисти міста зібралися на чергове засідання творчої групи "Активізація творчого потенціалу педагогів засобами використання активних та інтерактивних форм методичної роботи".

Фастів – місто кохання!

Фастів – місто щирих емоцій, чистих почуттів та безмежної любові! Адже саме у нашому місті так багато міцних сімей та закоханих пар. Які сьогодні зібралися на П’ятачку демократії, щоб разом відзначити свято найкращого почуття, яке окриляє, дає сили і натхнення, радість та захоплення.

Сміттєзвалище ліквідовано!

Дякуємо працівникам КП "Фастів-Благоустрій" за пророблену роботу, під час якої було задіяно техніку усіх комунальних підприємств міста.

Чергове засідання творчої групи практичних психологів «Забезпечення корекції агресивності дітей дошкільного віку»

14 лютого у Фастівському навчально-реабілітаційному центрі творча група практичних психологів закладів дошкільної освіти м.Фастова продовжила роботу над темою корекції агресивної поведінки дітей.

Прийом громадян міським головою

13 лютого, у середу, прийом з особистих питань у міського голови М. Нетяжука відвідали 20 фастівчан. Як завжди, питання з якими звертались люди були різноманітними і стосувались усіх сторін людського буття. А зважаючи, що у кожному випадку йшлося про сприяння і допомогу, а подекуди про подальшу долю конкретної особи, поділити звернення на більш чи то менш важливі було не можливо.  Тож розглядалися вони ретельно, уважно та чуйно.

Презентовано актуальні вакансії

13 лютого Фастівською міськрайонною філією Київського обласного   центру зайнятості  організовано   та проведено «День відкритих дверей»,  який відвідали зайняте, незайняте населення та  учні 10-Б класу  КЗ КОР «Фастівський ліцей-інтернат».

У закладах загальної середньої освіти міста навчально-виховний процес відновлюється

У зв’язку зі зниженням у Фастові рівня захворюваності на грип та ГРВІ у закладах загальної середньої освіти міста навчально-виховний процес буде відновлено 18 лютого 2019 року. 

КП «Фастівська ЖЕК» працюватиме і надалі. Ліквідація ЖЕКу – то лише чутки та розповсюдження недостовірної інформації

Останнім часом у соціальних мережах поширюються чутки про те, що усі ЖЕКи по Україні будуть ліквідовуватися. І що така ж участь чекає і на КП «Фастівська ЖЕК:підприємство має припинити своє існування до травня 2019 року.

Муніципальна надбавка вчителям

Як відомо, оплата праці педагогів шкіл, в тому числі і вечірньої, інклюзивно – ресурсного та навчально – реабілітаційного центрів здійснюється за рахунок субвенції. Що є дотацією місцевим бюджетам з державного. Ситуацію з фінансуванням оплати праці педагогічних працівників закладів освіти Фастова у 2019 році стисло охарактеризувала начальник управляння освіти Наталія Єриш.

15 лютого виповнюється 30 років з часу виведення військ з Республіки Афганістан

З цієї нагоди у Фастові у п’ятницю, 15 лютого, відбудуться:
-         09-00 покладання квітів до памятника воїнам-афганцям у Парку-памятці
садово-паркового мистецтва "Молодіжний";
-         10-00 урочистий захід у великій залі Палацу культури.

  

Нове в субсидіях

Кабінет міністрів України 27 грудня 2018 року схвалив постанову про надання житлових субсидій населенню у грошовій формі. Правила призначення допомоги у сплаті комунальних платежів залишаються незмінними. Змінюється лише алгоритм її виплати. Про це на апаратній нараді розповів начальник управління соціального захисту населення Олександр Кабанець.

План місцевого економічного розвитку Фастова в дії!

На території ПрАТ «Факел» потенційні інвестори можуть розглядати можливість розміщення власних виробничих потужностей.

Медичне страхування: переваги та перші здобутки

Вивчивши позитивний досвід медичного страхування серед суб’єктів господарювання міста – підприємств Укрзалізниці, «Елопак-Фастів», «Юнівест-Маркетинг», виконавчий комітет Фастівської міської ради першими в Україні серед працівників бюджетної сфери вирішили запровадити систему добровільного медичного страхування. І вже маючи перші позитивні результати, можна говорити про впровадження системи медичного страхування в майбутньому для значно більшої кількості містян.

Обирай військову професію – приєднуйся до кращих!

Фастівський об’єднаний міській  військовий комісаріат запрошує громадян України віком від 18 до 60 років для проходження військової служби за контрактом в військових частинах бойового складу Міністерства оборони України, на посадах рядового, сержантського та старшинського складу.

День закоханих на П'ятачку Демократії!

День усіх закоханих – романтичне, магічне свято. І дуже хочеться, щоб цей день запам’ятався на довго. Тому ми пропонуємо вам, дорогі фастівчани, у найромантичніший день року, 14 лютого о 18:00, завітати на улюблений П’ятачок Демократії, щоб разом відзначити це свято!

З фастівчанами спілкуватиметься секретар міськради

14 лютого 2019 р. з 10.00 до 12.00 пройде прямий телефонний зв’язок секретаря міської ради Ясінського Сергія Анатолійовича з мешканцями міста. Запитання можна задавати за номером 6-35-70. 

  

Батьки новонароджених дітей зможуть скористатися пакетом послуг «Електронне малятко»

Міністерство юстиції України ініціювало надання українським громадянам комплексу послуг, пов’язаних з державною реєстрацією народження дитини (пакет сервісів під умовною назвою «Електронне малятко»).

Відсутнє електропостачання

Фастівський РП ПрАТ «Київобленерго» повідомляє, що в м. Фастів будуть проводитись планові ремонтні роботи на ТП-10/0,4кВ. У зв’язку з проведенням вище зазначених робіт буде відсутнє електропостачання:
19.02.19 р.
(з 08:30 до 17:00)
ТП-314 м.Фастів р-он Завокзалля
вул.Завокзальна
19.02.19 р.

Естетична якість міського середовища – в пріоритеті

Міська влада продовжує добру справу, спрямовану на оновлення будинків, впорядкування спільних територій.

Тренінг "Ефективні копінг-стратегії на захисті психологічного здоров’я педагога” для практичних психологів закладів освіти м. Фастова

7 лютого у Фастівському центрі позашкільної роботи відбувся тренінг "Ефективні копінг-стратегії на захисті психологічного здоров’я” для практичних психологів закладів освіти м. Фастова. Проводила тренінг Олена Лисенко, практичний психолог, методист з психологічної служби центру інноваційних освітніх технологій.

До уваги учнів, батьків та педагогів!

Враховуючи моніторинг рівня захворюваності учнів на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції, відповідно до розпорядження міського голови від 07 лютого 2019 р. за № 48-од термін призупинення навчально-виховного процесу в закладах загальної середньої освіти м. Фастова продовжено по 15 лютого 2019 р. включно. 

До уваги учасників АТО!

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 31. 03. 2015 року №200  «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням» передбачено новий порядок оздоровлення учасників антитерористичної операції .

Студенти технікуми відвідали залізничне підприємство

06 лютого 2019 року Фастівською міськрайонною філією Київського обласного центру зайнятості організовано та проведено професіографічну екскурсію на філію «Рефрижераторна вагонна компанія» ПАТ «Українська залізниця» для студентів першого курсу ПВНЗ Товариства сприяння обороні України «Фастівський автомобільно-дорожній технікум».

Довідки ОК-5, ОК-7, форму 9 можна роздрукувати самостійно або звернутись до свого бухгалтера

З жовтня 2018 року роботодавці можуть самостійно роздруковувати довідки про страховий стаж своїх працівників. (ОК-5, ОК-7, форма 9).Вакансії

Вибори

Останні нормативні акти