Люстрація

Міські програми

ЗМІ Фастівщини

Користувацький вхід

(If you're a human, don't change the following field)
Your first name.

Працює єдина диспетчерська служба

 5-42-58, 5-20-40 та 098-037-05-03 –  цілодобові номери телефонів єдиної диспетчерської служби

За цими номерами фастівчанам неодмінно нададуть інформацію про те, чому абонент не отримує тієї чи іншої комунальної послуги і які перспективи вирішення цієї проблеми. Також за цими телефонами жителі міста можуть повідомити про недотримання перевізниками графіків руху автотранспорту та правил перевезення пасажирів.

Свято педагогічної майстерності

Жодна з галузей людського життя так не зазнає змін і трансформацій, як освіта. Вона зобов’язана йти на крок вперед, бо це робота не одного дня чи року, її результат запрограмований на десятиліття. І саме від кожного конкретного педагога залежить розвиток держави і суспільства в майбутньому. І не важливо, де працює вчитель у місті чи селі, у престижному ліцеї чи невеличкій загальноосвітній школі.

Фастівчани спортивні!

Фастів сміливо можна назвати спортивним. Адже лише за 2017 рік юнацький, ІІІ та ІІ спортивний розряд отримали аж 69 юних фастівчан. 4 спортсмени, які відвідуються секції "веслування на байдарках та каное", 10 - гімнастика художня, 8 - кульова стрільба, 19 - дзюдо та 28 - карате кіокушин. І (перший) спортивний розряд отримали 4 спортсмени: кульова стрільба, дзюдо та художня гімнастика. «Кандидат в майстри спорту» отримали 4 спортсмени: карате кіокушин та кульова стрільба. А ще місто відтепер має ще 1 майстра спорту зі стрільби кульової.

Про роботу комісій управління соцзахисту населення

20 листопада в приміщенні управління соціального захисту населення відбулось засідання комісії з питань призначення житлових субсидій та надання пільг при виконавчому комітеті міської ради.

За самовільне розміщення реклами отримайте штраф!

Відповідно до Закону України «Про рекламу», постанови Кабінету Міністрів від 29 грудня 2003 р. № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» та інших нормативно-правових документів, рішенням виконавчого комітету від 31.08.2017р. № 309 було затверджено Порядок видачі дозволу на розміщення об'єктів зовнішньої реклами на території міста Фастова.

На засіданні комітету кадлубичани розглянули низку важливих питань

Минулого тижня в КСОН мікрорайону Кадлубиця під головуванням Людмили Скурської відбулося засідання комітету самоорганізації населення. Участь в  засіданні взяли представники комбінату комунальних підприємств міста, соціальних служб та медичної галузі, а також члени комітету.

Шановні фастівчани!

Запрошуємо Вас завітати на профілактичну акцію в рамках «Європейського Тижня доступного тестування», що відбудеться у місті Фастів 21 листопада 2017 року (вул. Льва Толстого, 17).
З 10 до 14.00 години всі бажаючі зможуть пройти анонімне, безкоштовне тестування на ВІЛ швидкими тестами (очікування результату складає лише 10 хвилин!), отримати консультації щодо профілактики, діагностики та лікування вірусу, одержати інформаційні матеріали та засоби особистого захисту.

В контексті реформування освіти

16 листопада в НВК відбувся круглий стіл  на тему «Розвиток закладу загальної середньої освіти в контексті реалізації Закону України «Про освіту» (2017 року)». Проходив він у рамках дослідно-експериментальної роботи Фастівського НВК «Організаційно-педагогічні засади оцінювання професійної компетентності педагогів загальноосвітнього навчального закладу в умовах реформування освітньої галузі України».

Увага корекційній роботі

16листопада у Фастівському центрі позашкільної роботи відбулося чергове засідання творчої групи практичних психологів на тему«Забезпечення корекції агресивності дітей дошкільного віку». У її роботі взяли участь практичні психологи дошкільних навчальних закладів, фастівського навчально-реабілітаційного центру та методист з психологічної служби міського методичного центру.

Майстер-клас вчителя історії

У НВК «ЗОШ I-III ст. №7-ЦВПВ «Гарт» відбулося перше заняття майстер-класу вчителя історії, вчителя–методиста Миколи Стельмаха. В роботі взяли участь методист міського методичного центру Світлана Чиженко, вчителі історії та правознавства загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Веселі старти

16 листопада 2017 року в спортивному залі ДЮСШ управління освіти пройшли міські змагання «Веселі старти» з елементами баскетболу серед команд дівчат 1-2 класів ЗНЗ м. Фастова. Відбулися вони за ініціативи управління освіти, відділу з питань молоді і спорту та ДЮСШ управління освіти.

Цінники послуг від сервісних центрів МВС

У сервісних центрах МВС нагадують про справжню вартість найбільш поширених послуг, аби усунути посередництво та ошукання громадян.
В рамках реформи по всій країні відбувається відкриття нових сервісних центрів МВС, які оснащені сучасними інформаційними системами та працюють за принципом прозорого офісу.

Депутати підтримали урядову ініціативу захисту бізнесу від «маски-шоу»

Сьогодні, 16 листопада, Верховна Рада 312 голосами підтримала законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення дотримання прав учасників кримінального провадження та інших осіб правоохоронними органами під час здійснення досудового розслідування» (№7275), підготовлений за ініціативи Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.

Міський голова провів виїзний прийом громадян з особистих питань в м-ні Казнівка

В середу, 15 листопада, міський голова Михайло Нетяжук відправився до жителів Казнівки, щоб дізнатися про проблеми мікрорайону та допомогти у їх вирішенні. Так, за участі начальника відділу звернень громадян Оксани Папко в комітеті самоорганізації населення міста відбувся прийом громадян з особистих питань.

Відбулося чергове засідання Фастівської ради освітян

15 листопада відбулося чергове засідання Фастівської ради освітян. В ньому взяли участь міський голова М. Нетяжук, його заступник О. Давиденко, начальник управління освіти Н. Єриш. Представники всіх колективів дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних 
закладів освіти обговорили ряд питань, що стосуються освітньої галузі міста.

Дотримання норм трудового законодавства на контролі

Посадовими особами відділу з питань праці управління соціального захисту населення виконавчого комітету Фастівської міської ради в межах повноважень визначених чинним законодавством України з метою подолання незадекларованої праці продовжується здійснення превентивних заходів з питань дотримання норм чинного трудового законодавства України серед суб’єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність на території міста Фастова.

В КП "Фастівська ЖЕК" дотримуються вимог законодавства щодо звернення громадян

На понеділковій апаратній нараді начальник комунального підприємства «Фастівська ЖЕК» Микола Савочка розповів присутнім про роботу із зверненнями громадян за 11 місяців 2017 року.

25 листопада в Україні розпочинається акція "16 днів проти насильства"

Міжнародна спільнота щорічно підтримує акцію “16 днів проти насильства”. Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада по 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні або окремій державі соціальний простір, вільний від насильства.

Очисні споруди міста активно ремонтуються

Про те, що очисні споруди міста активно ремонтуються на понеділковій апаратній нараді повідомив начальник КП «Фастівводоканал» Вадим Пархоменко. Розпочавши поступове відновлення функціонування складових частин очисних споруд власними силами та ще влітку відновивши роботу піскоулювлювачів, ремонтні роботи там не завершувалися ні на хвилину. 

Відключення світла: листопад

Фастівський РП ПАТ «Київобленерго» повідомляє, що протягом листопада будуть проводитися ремонтні роботи в м.Фастів, в зв’язку з чим буде відсутня напруга.

 

Захворювання легше попередити, ніж його вилікувати

За період з 01.10.2017р. по 01.11.2017 р. в м. Фастові зареєстровано на гострі респіраторні вірусні інфекції 1212 випадків (інтенсивний показник 2511,1 на 100тис. населення), що на 1,2 рази менше в порівнянні з аналогічним періодом минулого епідсезону.

«Обери майбутнє»

На базі Фастівського навчально-виховного комплексу «Ліцей інформаційних технологій – Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 9» відбувся міський етап обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд «Обери майбутнє».
Захід був організований за сприяння управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради при підтримці Фастівського міськрайонного центру зайнятості.

Прямий телефонний зв'язок із начальником відділу ЖКГ

16 листопада 2017 року з 10:00 до 12:00 буде здійснювати прямий телефонний зв'язок з громадянами начальник відділу житлово-комунального господарства виконавчого комітету Фастівської міської ради Олена Аркадіївна Зоренко.     

Вирішити проблему несанкціонованої торгівлі можна за умови об'єднання зусиль

Вже традиційно, на понеділковій апаратній нараді про результати оперативної службової діяльності Фастівського відділення поліції Васильківського відділу ГУ НП в Київській області доповів заступник начальника сектора превенції Юрій Яровенко.

Радились голови КСОН

У понеділок, 13 листопада, начальник  відділу з питань внутрішньої політики та по роботі з органами самоорганізації населення   О. Папко провела чергову апаратну нараду       голів комітетів самоорганізації населення. Серед ряду актуальних питань було, зокрема, розглянуто перспективи розвитку  соціальної роботи у Фастові.

Міський Палац культури відсвяткував свій 35 День народження

Наприкінці минулого тижня міський осередок культури - центр культурного життя міста святкував! І привід для цього був подвійний. Адже 09 листопада відзначали своє професійне працівники культури і аматори народного мистецтва. А ще містяни урочисто відзначили й 35-ту річницю від дня відкриття в місті Палацу культури.

Намалюй професію

Фастівським міськрайонним центром зайнятості за підтримки міського управління освіти, районного відділу освітипроведено І етап обласного конкурсу малюнків «Твоє майбутнє – в твоїх руках». Виставка робіт учасників конкурсу проходила у Фастівській школі народної майстерності.

Урок толерантності і доброти

10 листопада   розпочався міський огляд педагогічної майстерності  учителів початкових класів, які впроваджують гуманно-особистісну технологію Ш.О. Амонашвілі. Огляд  відкрила вчитель-методист ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Цвібель В.С.

Кожна дитина має право на сім'ю

Кожна дитина повинна зростати у комфортному середовищі. Саме в такому випадку країна матиме змогу отримати свідомого громадянина який працюватиме заради розвитку і розбудови рідної держави. На цьому ж наголошували і со ціальні працівники міста під час засідання круглого столу «Роль обласного соціального центру “Мати і дитина разом” у забезпеченні права дитини  на сім’ю. Досвід, міжвідомча взаємодія, перспективи на майбутнє».

Змагатись - так з музикою

Сьогодні без музичної звукопідсилювальної апаратури не проходить жодне масове дійство. Це звичний і потрібний атрибут спортивних, концертних  та загальноміських заходів.
 Вакансії

Вибори

Новини міста

Останні нормативні акти