Люстрація

Міські програми

ЗМІ Фастівщини

Користувацький вхід

ДЛЯ ГРОМАДЯН З ПОРУШЕННЯМ СЛУХУ!

Державна установа «Урядовий контактний центр» інформує громдян із особливими потребами, а саме з порушенням слуху, про роботу урядової «гарячої лінії», засобами якої, вони матимуть змогу звернутися до органів виконавчої влади за допомогою жестової мови. 

 

Працює єдина диспетчерська служба

 5-42-58, 5-20-40 та 098-037-05-03 –  цілодобові номери телефонів єдиної диспетчерської служби

За цими номерами фастівчанам неодмінно нададуть інформацію про те, чому абонент не отримує тієї чи іншої комунальної послуги і які перспективи вирішення цієї проблеми. Також за цими телефонами жителі міста можуть повідомити про недотримання перевізниками графіків руху автотранспорту та правил перевезення пасажирів.

«Розумники» і не тільки…

14 листопада в ЗОШ І-ІІІ ст. №5 відбулось відкрите засідання міської дослідно-експериментальної групи вчителів початкових класів, які впроваджують інноваційні проекти: «Розумники»(SmartKids), «На крилах успіху», «Нова українська школа» (2 клас).

ВІДКРИТО ГАРЯЧУ ЛІНІЮ КИЇВСЬКОЇ ОДА

Тепер жителі Київщини можуть звернутися на гарячу лінію Київської облдержадміністрації за телефоном 286-84-11, або надіславши звернення через електронну пошту zvern@koda.gov.ua.

Твоє майбутнє – в твоїх руках

Образотворче мистецтво спрямоване на розвиток у дитини любові до прекрасного, збагачення її духовного світу, розвиток естетичного ставлення до

Ініціатива «Сімейні радники», що спрямована на забезпечення захисту прав громадян у сфері сімейного прав

У  2018 році за спільною ініціативою Міністерства юстиції України, Координаційного центру з надання правової допомоги та громадськості, завдяки зусиллям співпраці із Радою Європи у межах проекту Стамбульська конвенція: інструмент для посилення боротьби з насильством стосовно жінок та домашнім насильством в Україні» створено ініціативу «Сімейні радники».

Відключення електропостачання

Фастівський РП ПрАТ «Київобленерго» повідомляє, що в м. Фастів будуть проводитись планові ремонтні роботи на ТП-10/0,4кВ. У зв'язку з проведенням вище зазначених робіт буде відсутнє електропостачання
 
20.11.18 р. з 08:30 до 17:00 на ТП-42 Л-7

Відбувся фінальний етап І (міського) туру конкурсу «Учитель року - 2019» з номінацій «Географія» та «Захист Вітчизни»

Щороку у нашому місті проводиться традиційне свято талановитих освітян, які демонструють рівень професійної підготовки у конкурсі «Учитель року».

ІV Міжнародний конгресс зі спеціальної педагогіги та психології «Педагог в інклюзивномупросторі: траєкторія фахової самоактуалізації»

На базі ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди»відбувся ІV Міжнародний конгрес зі спеціальної педагогіки та психології «Педагог в інклюзивному просторі: траєкторія фахової самоактуалізації».

Школярі Сумщини відвідали ТОВ «ЕКО-ВТОР Фастів» та дізналися, як сміття, котре тут віднедавна сортують, отримує друге життя

На ТОВ «ЕКО-ВТОР Фастів» з власної ініціативи у рамках проекту «Eco-clean 2» завітали діти Роменщини та Недригайлівщини з Сумської області. Про це повідомляє у листі-подяці, який надійшов до виконкому Фастівської міської ради, Вікторія Мурич – керівник проекту та одночасно керівник ГО «Новий світ».

Для реєстрації на ЗНО та вступу до вишів учням варто завчасно потурбуватися про оформлення ID-картки

Школярі,яким виповнилося 14 років, мають своєчасно звернутися для оформлення ID-картки  – МОН просить освітян на місцях якомога ширше інформувати про це батьків та учнів, а Державна міграційна служба доручила своїм територіальним органам сприяти школярам в оформленні документів.

Шановні батьки!

Головне управління ДСНС України у Київській області вкрай стурбоване зростанням кількості пожеж та загибелі на них людей, особливо дітей. Тому звертаємося до Вас з проханням:
-          Не залишайте без нагляду на тривалий час своїх малолітніх дітей.

В будинку 32 по вулиці Миру відсутнє газопостачання

За інформацією Фастівської дільниці Васильківської ФЕГГ ПАТ «Київоблгаз» в зв’язку з аварійною ситуацією, в будинку
№32 по вул. Миру орієнтовно до 17.00 13 листопада буде відсутнє газопостачання.
 
Відновлено газопостачання буде після виконання ремонтних робіт.

Зверніть увагу! Семінар із працевлаштування

Хочеш влаштуватися на роботу своєї мрії? Все можливо! Але потрібно знати кілька простих правил. Дата та час семінару: п'ятниця, 16:00 – 18:00. Місце проведення: Фастівський державний краєзнавчий музей. Організатор: КЗ ФМР "Фастівський міський молодіжний центр"

«Шкільна медіація - успішна технологія розв'язання конфліктів» для лідерів учнівського самоврядування

Двоє можуть одночасно дивитись на одну і ту саму річ, але бачити дещо абсолютно протилежне. І так виникають конфлікти. А конфлікт – це зіткнення інтересів, а зіткнутися можуть думки, сили, інтереси, потреби. Під час врегулювання конфлікту важливо пам’ятати, що учасники конфлікту можуть звернутися за допомогою до служби шкільної  медіації.

Використання балансирів у роботі практичного психолога з дітьми з особливими освітніми потребами

Майстер-клас з використання балансирів у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами провела С. Я. Підгурська, практичний психолог Фастівського ЗДО № 6 “Казка”. 

Дбаючи за життя людей

Пожежу краще попередити, аніж потім боротися з її наслідками. В першу чергу, це стосується місць великого скупчення людей. Наприклад, таких як  спортивні заклади, де постійно відбуваються масові заходи, проводяться тренування дорослих і дітей.

Тренінг для суб'єктів господарювання

13 листопада Київська облдержадміністрація спільно з департаментом екології та природних ресурсів Київської облдержадміністрації проведе тренінг для представників суб’єктів господарювання Київської області з метою роз’яснення основних положень Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».

Зверніть увагу: відключення газу

За інформацією Фастівської дільниці Васильківської ФЕГГ ПАТ «Київоблгаз» у зв’язку з проведенням планового технічного обслуговування газопроводів та газового обладнання газопостачання буде зупинено за наступними адресами

Нас об'єднує одна мета - соборність України

Майбутнє України залежить від того, на скільки сильними та єдиними будуть громади. До такого висновку дійшли представники західної, центральної та східної частин країни, учасники телемосту «Соборність. Події, що об’єднують через віки», що відбувся 08 листопада.

Оголошується конкурс

 Управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади 

Виїзний прийом міського голови

07 листопада міський голова М. Нетяжук провів виїзний прийом громадян  у КП «Центр торгівлі та благоустрою».

Дорогі ветерани, трудівники тилу, учасники партизанського руху, учасники бойових дій, мешканці Фастова!

Від щирого серця вітаю Вас із 75-ою річницею визволення Фастова від нацистів!
Пам’ять війни – це пам’ять серця. Цю пам’ять несуть у вічність нові покоління, схиляючись у шані перед своїми дідами, живим і полеглими, перед усіма солдатами Другої світової війни. Ніхто і ніколи не має права забути про мільйони загиблих, про подвиг нашого народу, про трудовий героїзм у тилу. На боротьбу з фашистськими загарбниками постав увесь народ. І такої єдності, такого святого братерства, такої міцної віри в Перемогу ще не знала історія.

Дякуємо вам, захисники!

7 листопада. Для Фастова це своєрідний День перемоги. День, коли місто звільнилося від нацистів. І ось уже 75 років в нашому місті мир. Завдяки ветеранам ІІ світової війни, завдяки сучасним героям-захисникам, які вже 4 рік поспіль стримують ворога на сході країни.

Вчитель — це основна людина в «Новій українській школі

Нова українська школа вимагає змінити підхід вчителів до навчання учнів, ді­тям має бути запропонована мо­дель, яка зробить з них не стіль­ки «знаючих», скільки думаю­чих і мислячих, як того вимага­ють сучасні реалії. Про те, що у Фастові до цього ставляться не формально, засвідчило і внесення до порядку денного апаратної наради звіту начальника управління освіти Н.

Відключення світла

Фастівський РП ПрАТ «Київобленерго» повідомляє, що в м. Фастів будуть проводитись планові ремонтні роботи на ТП-10/0,4кВ. У зв'язку з проведенням вище зазначених робіт буде відсутнє електропостачання

Стан ремонтних робіт в закладах охорони здоров'я в місті

Цього року медичній галузі міста приділяється значна увага. І Фастів уже може пишатися позитивними результатами –  міський ЦПМСД першим уклав угоду із Національною службою здоров’я.

Легальна трудова діяльність – це основа соціальної захищеності працюючого населення

05 листопада 2018 року у Фастівській міськрайонний філії Київського обласного центру зайнятості проведено профінформаційний груповий захід – семінар «Легальна зайнятість» за участю представників Фастівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області.

Скоро в місті буде встановелно новий в'їзний знак

До кінця листопада буде встановлено перший оригінальний в’їзний знак в місто. Про це на понеділковій апаратній нараді розповів начальник відділу містобудування та архітектури Віталій Бромірський.

Ліквідовано пожежу в житлового будинку, загинув чоловік

6 листопада о 02:55 до оперативно-диспетчерської служби Фастівського району надійшло повідомлення про пожежу в житловому будинку, що по вулиці Суворова. На місце виклику терміново направлено черговий караул 30-ї Державної пожежно-рятувальної частини.Вакансії

Вибори

Останні нормативні акти