Нарада із представниками Західного регіону ДТЕК «Київські Регіональні Електромережі» та Васильківського відділення АТ «Київоблгаз»

• 28.12.2021

Сьогодні під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань ЖКГ Валентини Матвійчук, представників комунальних підприємств та за участю представника Західного регіону ДТЕК «Київські Регіональні Електромережі», а також представника Васильківським відділення АТ «Київоблгаз» відбулася нарада, де  обговорювались питання проведення планових ремонтних робіт під час зниження температури зовнішнього повітря.

Необхідність проведення наради зумовлена тим, що ДТЕК «Київські Регіональні Електромережі» проводять планові роботи із тривалим відключенням споживачів від електропостачання під час зниження температури зовнішнього повітря, незадовільною роботою call-центру, коли мешканці громади не мають змоги дізнатись орієнтовний час відновлення електропостачання, а також відключення мешканців від газопостачання, і про планові роботи, які проводитимуться у святкові та неробочі дні  ДТЕК «Київські Регіональні Електромережі» та АТ «Київоблгаз».

Під час наради наголошувалось про недопущення проведення планових робіт із припиненням електро- та газопостачання під час святкових, вихідних та неробочих днів, – зазначена позиція буде  доведена до керівництва ДТЕК «Київські Регіональні Електромережі», а також вирішувались питання подальшої співпраці з ДТЕК «Київські Регіональні Електромережі» та Васильківським відділення АТ «Київоблгаз» з  урахуванням інтересів мешканців громади.