На забезпечення соціальних гарантій платники Київщини спрямували 10,8 млрд грн

За повідомленням Юліани Козаченко, в.о. начальника ГУ ДПС у Київській області, сума єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у січні-вересні 2022 року, забезпечена платниками Київщини, складає 10,8 млрд грн. При цьому темп приросту до аналогічного періоду 2021 року дорівнює 14%, що у грошовому еквіваленті відповідає 1,3 млрд грн додаткових коштів.

Читати також: Внесок платників Київщини до Зведеного бюджету складає майже 26 млрд грн

Нагадуємо, з 1 жовтня 2022 року розмір мінімальної зарплати становить 6700 грн на місяць. Ставка єдиного внеску (мінімальний страховий внесок) – 1474 грн на місяць, а максимальна база для нарахування єдиного внеску – 100500 грн.

Раніше ми повідомляли, що Державна податкова служба України розробила нові версії програмного забезпечення ПРРО для iOS та Web, а також оновила версії для Windows та Android. Від сьогодні всі охочі можуть безкоштовно завантажити відповідне програмне забезпечення на вебпорталі ДПС.