На прийом до міського голови

• 26.09.2019

Виділення земельної ділянки, юридичний супровід у суді, незадоволення розміром пенсії, виплати пільговикам – «дітям війни», нарахування субсидій, руйнування залізничного вокзалу та інші подібні проблеми, що не вповні стосуються компетенції міського голови, довелось розглядати керівнику міста під час особистого прийому громадян, який відбувся 25 вересня. Але  і на них Михайло Нетяжук дав відвідувачам компетентні відповіді.

Того дня довелося вирішувати і багато актуальних питань, не лише соціально – побутового значення. Фастівчани переймались торгівлею, що відбувається протиправно на вулиці Соборній, розвитком комунального ринку, питаннями охорони здоров’я, необхідністю закриття точок торгівлі спиртними напоями на Завокзаллі. Декілька відвідувачів звернулись за сприянням у зрізанні дерев, як ось на вулицях Київській, Правди та Каштановій. Звичайно ж, порушувались питання благоустрою та впорядкування вулиць і прибудинкових територій, ремонту ліфтів та даху в одному з міських гуртожитків.

Якісний розгляд звернень громадян та своєчасне надання відповідей на них – це моменти, яким міським головою приділяється постійна увага. Розглянувши їх, Михайло Нетяжук визначив конкретні терміни для опрацювання, перевірки озвучених фактів та їхнього виконання відповідними службами  міськвиконкому.