Мирне зібрання на станції Фастів

Featured Video Play Icon
Сьогодні, о 06:50 ранку, фастівчани зібралися на станції Фастів, щоб продемонструвати свою позицію щодо співпраці з Укрзалізницею.
Відповідно до законодавства, саме той орган, який приймає рішення про надання пільг, повинен забезпечувати оплату УЗ за пільгові перевезення – кошти виділені Кабміном не були. Однак Фастівська міська рада цього року виділила 1 млн грн для погашення заборгованості, яка не є «багажем» міськради.
ВАЖЛИВО: станом 01.02.2021 року, згідно з актами звірок, заборгованість Фастівської міськради перед Укрзалізницею складає 00 грн 00 коп. Натомість скасовуються електропоїзди, якими фастівчани доїздять до місць роботи, навчання тощо.
Під час проведення мирного зібрання представників Укрзалізниці було запрошено на засідання сесії міськради, яка відбудеться у понеділок, 01 березня, о 10:00.