Мрії без меж

  • 21.06.2024

ГО «ЦЕНТР ПІДТРИМКИ ТА ЗАХИСТУ ВЕТЕРАНІВ, ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ТА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ» оголошує набір учасників Програми «Мрії без меж»

Запрошуємо 28 ветеранів/ветеранок війни, які втратили працездатність внаслідок поранення, контузії або каліцтва, отриманих на фронті; ветерани/ветеранки українсько-російської війни, які мають інвалідність, а також члени їхніх родини до участі у підтримки та розвитку підприємництва ветеранів та членів їхніх родин #МріїБезМеж. У виняткових випадках до участі у проєкті можуть допускатись представники інших категорій.

Проєкт втілюється у життя за підтримки Українського Ветеранського Фонду та ІСАР «Єднання» у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень та Центром демократії та верховенства права завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у партнерстві з ВМГО «Соціальний вектор», Державною агенцією промоції культури України і ГО «Український центр розвитку культур «Єднання».

Проєкт дозволить разом стати тією силою, яка згуртує учасників, розкриє їх потенціал та створить належні умови для підвищення конкурентоспроможності та популяризація ветеранського бізнесу на внутрішньому й зовнішніх ринках.

Наша навчальна програма спрямована на посилення ролі ветеранів з інвалідністю в українському суспільстві, їх підтримку у самореалізації та підвищенні впевненості у своїх силах. Менторська програма працюватиме у двох напрямках: сприяння особистісному та кар’єрному розвитку учасників.

#МріїБезМеж – безкоштовна навчальна програма для ветеранів, бажають зробити перші кроки у започаткуванні власної справи або мають намір працювати із своєю кар’єрою/маю намір змінити місце роботи.

#МріїБезМеж – тренінгова програма покликана допомогти ветеранам, які хочуть створити та розвинути власну справу в Україні, досягти фінансової незалежності, прокачати навички пітчингу та стати ефективними лідерами у часи невизначеності. Також прокачати навички бізнесового маркетингу та брендингу, як впроваджувати інновації.

Ця можливість саме для вас, якщо:

  • Ви є громадянином/кою України (адже це наша superpower);
  • Маєте бізнес-ідею і не боїтесь мрії втілювати в життя;
  • Маєте намір працювати із своєю кар’єрою/маєте намір змінити місце роботи;
  • Маєте високий рівень мотивації та бажання творити зміни для себе і країни.

 

 

Коли і де?
Основні заходи/навчання відбуватимуться в м. Київ 05-08 липня 2024 року.

На період проведення заходу організатори покривають всі витрати, пов’язані із проживанням та харчуванням учасників. Оплата проїзду здійснюється за власний рахунок учасників.

На завершення:

У кінці навчання всі учасники отримають сертифікати про участь у навчальній програмі. А по завершенню всього проєкту відбудеться фінальна презентація кращих проектів у приміщенні Українського кризового медіа центру в м.Києві (орієнтовно друга половина липня 2024р.).

Важливо:

Відбір учасників відбуватиметься на основі якісної заявки, яку Ви можете знайти за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1IoYjHARBowJbJJtz_lNhlHPYbvlfYxdsKnck-SIwUXg/prefill

Також інформацію про проект можна знайти на сторінках:

Сторінці проєкту в ФБ https://www.facebook.com/profile.php?id=61559052202354

Державної агенції промоції культури України –
https://www.facebook.com/profile.php?id=100064883162311

 

Дедлайн подання заявки: включно до 02 липня 2024р.
Контакти:
099-122-04-26 Валентина (комунікаційний менеджер)

БІЛЬШЕ НОВИН

ДИВИТИСЬ