Мітинг-реквієм вшанування пам’яті жертв голодоморів

• 27.11.2021

Помолімося за душі невинно убієнних українців. Тих, хто був знищений злочинним режимом під час Голодомору 32-33 років. Тих, хто не пережив повоєнний голод. Тих українців, у яких забрали усе, щоб просто викорінити у 21-23 роки минулого століття
Сьогодні біля пам’ятного знаку жертвам Голодомору 1932-1933 років, що розміщений по вул. Якубовського у м-ні Завокзалля, було покладено квіти та вшановано пам’ять усіх загиблих такою страшною смертю хвилиною мовчання.
До присутніх звернувся міський голова Михайло Нетяжук, слово взяли голова КСОН м-ну Завокзалля Олена Мороз, директор школи мікрорайону Лариса Чіпко, громадськість.
Учасники мітингу-реквієм довго не розходилися. Згадували те, що переповідали колись очевидці цих страшних подій. Та тихо молилися за душі невинно убієнних українців…
Хай маленький вогник свічки, який сьогодні горить чи не у кожній оселі українців, об’єднує нас у молитві за душі жертв Голодомору.
Пам’ятаємо