Міський голова провів прийом громадян з особистих питань

10 квітня міський голова Михайло Нетяжук провів прийом громадян з особистих питань. Цього дня до приміщення адмінбудинку рад завітало чимало фастівчан, яких цікавили найрізноманітніші питання.

Фастівчани зверталися з різними проханнями: просили зрізати дерева, нанести дорожню розмітку, збільшити кількість сміттєвих баків, виділення земельних ділянок, призначення матеріальних допомог, надання матеріальної допомоги тощо.

Піднімали мешканці міста питання благоустрою. Зареєстровано кілька подяк: за облаштування клумби та встановлення автобусної зупинки. Також цікавилися фастівчани благоустроєм провулку Європейського.

Зареєстровано кілька скарг: на відсутність каси у приміщення ЖЕКу, де можна було б сплатити за вивіз сміття та отримати сміттєві мішки, на власників магазину по вул..Житомирська за недотримання порядку біля магазину, на сусідів за захоплення прибудинкової території, на недотримання електронних черг у Фастівській ЦРЛ, на неналежне утримання однієї із квартиру у будинку №1 по вул..Заводській.

Цікавилися заявники питаннями створення Будинку сімейного типу, оформлення інвалідності, призначення державної матеріальної допомоги малозабезпечених, взяття на квартирний облік.

Всі відвідувачі отримали необхідні роз’яснення, по окремих питаннях керівники структурних підрозділів отримали доручення для подальшого опрацювання та вирішення.