Міський голова провів черговий прийом громадян

• 23.01.2020

Нарахування субсидій, виплата «чорнобильських» коштів, забезпечення інваліда засобами реабілітації, отримання ліків,  оформлення земельної ділянки це лише невеликий перелік прохань, з якими звертались громадяни до міського голови Михайла Нетяжука на черговому прийомі, який відбувся 22 січня.

Чимало питань, які того дня порушували фастівчани, стосувалися благоустрою вулиць і будинків міста. Мешканець Кадлубиці звернув увагу голови на незадовільне прибирання сміття на зупинках громадського транспорту, розклеювання оголошень на зупинках та поскаржився на власника магазину, розташованого на вулиці Житомирській, за неналежне утримання прилеглої території, спалювання пластикових пляшок.

Житель вулиці Козацької Слави попросив очільника міста впорядкувати тротуар від Кургану Слави до «Засолки» та нанести розмітки на пішохідних переходах на Снігурівці. Також була висловлена вимога вжити заходи до тих людей, які проживають у вагонах, які стоять на повороті біля складу Ліпатова. Їхні мешканці викидають побутове сміття де прийдеться, засмітили всю територію.

Розглянувши всі звернення, міський голова, визначивши конкретні терміни, дав доручення до опрацювання, перевірки озвучених фактів та виконання відповідним службам міськвиконкому.

.