Матері загиблих військовиків відвідали Мамин сад

Жінки, мабуть, найсильніші творіння Господа. Адже лише жінки можуть через біль втрат, через тугу та сум дарувати світу красу. Таку, як наприклад, «Мамин сад» – невеличкий затишний яблуневий садок, який минулого року висадили матері загиблих в зоні проведення АТО військовослужбовців, наших захисників.

Сьогодні, напередодні Дня матері, жінки повернулися до саду, щоб привітати один одного та увесь світ із прийдешнім чудовим, теплим, таким ніжним святом – Днем матері.

На знак шани під час заходу, який для матусь організували вихованці Гарту та Центру позашкілля, діти пройшлися урочистою ходою – на честь цих мужніх жінок та на честь героїзму їх дітей, які віддали рідній країні найцінніше – власне життя.

Не обійшлося цього чудового дня без подарунків: діти презентували жінкам літературно-мистецьку композицію «Матусю рідненьку зі святом вітаю», подарували безліч прекрасних пісень та віршів, презентували невеличкі подарунки і на знак вдячності від матусь отримали і собі різноманітні приємності.

Тугу та сум цих жінок за своїми синами не можна осягнути. Нам, фастівчанам, залишається лише дякувати матерям за їх синів. Тому ми з впевненістю можемо сказати: ми пам’ятаємо, любимо, цінуємо наших Героїв!

Вони для нас безсмертні, вони Ангели Світла і Миру!!!