МАЛІ проекти цьогорічного Бюджету участі

Продовжуємо знайомство з проектами цьогорічного бюджету участі

Вашій увазі пропонуються МАЛІ проекти

№2 «Облаштування зупинки в мікрорайоні Казнівка», автор проєкту Лінецька О. Б., проєкт облаштування зупинки по вул. Мічуріна( зупинка біля каплички), передбачає:встановлення двох знаків пішохідного переходу з діодною підсвіткою, укладання плитки на зупинці встановлення двох сміттєвих урн з обох боків зупинки, бюджет проєкту 250 000грн.

№3 “Чиста річка для дорослих та дітей”, автор проєкту Несчотний І. М., проєктом передбачається закупівля суспензії мікроводорослі хлорела для внесення до річки Унава, з метою комплексної очистки та покращення якості води, бюджет проєкту 250 000грн.

№5 «Сучасне спортивне табло для спортивного комплексу «Машинобудівник», автор проєкту Шевчук І.В., ., проєктом передбачається закупити багатофункціональне мультимедійне табло на спортивному комплексі  СК “Машинобудівник”, бюджет проєкту 250 000грн.

№8 “ФАСТІВ 1390-2020” Документальний серіал 10/45, автор проєкту Гордєєв С.М., проєктом передбачається зйомка документального серіалу з історії м.Фастів та життя фастівчан в період з 1390 по 2020 роки. серіал складатиметься з 10 (десяти) серій тривалістю по 45 хвилин, бюджет проєкту 250 000грн.

№10 «Будівництво дитячого майданчика», автор проєкту Селівончик О.І., проєктом передбачається замінити старий майданчик по вул. Я. Мудрого37, на новий, бюджет проєкту 188200грн.

№22 «Вуличні тренажери для мікрорайону Снігурівка», автор проєкту Максименко М. М., проєктом передбачається в мікрорайоні Снігурівка, встановити з правої сторони від Кургану Слави,  вуличні тренажери, бюджет проєкту 250 000 грн.

№28 «Комфортне подвір’я Vcentri Фастова», автор проєкту Демиденко А. М., проєктом передбачається здійснити благоустрій подвір’я по вулиці Соборна 41 та встановити сучасне освітлення та відеоспостереження , бюджет проєкту 248 800 грн.

№34 «Зупинимо COVID-19», автор проєкту  Швець С. І., проєктом передбачається забезпечити населення пульсоксиметром, бюджет проєкту 250 000 грн.

№ 35 «Місце сили єднання! Новорічне прикрашання площі Зигмунда Козаря біля історичної архітектурної перлини нашого міста Храму Воздвиження Святого Хреста», автор проєкту Романів М.В., проєктом передбачається встановлення новорічної альтанки, світлових інсталяцій на стовпах та світлових новорічних фігур ангелів, прикрашення площі Зигмунда Козаря біля історичної архітектурної перлини нашого міста, бюджет проєкту 250 000 грн.

№ 37 ««Веселкова мрія» – безпечний та сучасний простір для дозвілля дітлахів мікрорайону Заріччя», автор проєкту Хрустальова Я.М., проєктом передбачається створення комфортні та безпечні умови для проведення дозвілля та веселих ігор наших дітей в сквері на розі вулиць  княгині Ольги, Свято-Покровська та Скригалвська, , бюджет проєкту 248 500 грн.